ورزش وجوانان آذربایجان شرقی رتبه اول ارزیابی وزارت ورزش راکسب کرد
ورزش وجوانان آذربایجان شرقی رتبه اول ارزیابی وزارت ورزش راکسب کرد

اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی رتبه اول ارزیابی وزارت ورزش را کسب کرد.

به گزارش نهال امید،، بر اساس اعلام نتایج ارزیابی عملکرد وزارت ورزش و جوانان در سال ۱۳۹۷، اداره کل ورزش و جوانان استان موفق شد مقام اول این ارزیابی را به خود اختصاص دهد.

ایوب بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی، ضمن اعلام این خبر، این دستاورد بسیار مهم را به عموم جامعه ورزش و جوانان، مردم و مسئولین استان تبریک گفت.

بهتاج در ادامه افزود: با تاسی به حدیث «من لم یشکر المخلوق، لم یشکر الخالق» بر خود وظیفه می دانم از جامعه ورزش و جوانان استان، رؤسا و کارکنان ادارات ورزش و جوانان سراسر استان، هیأت‌های ورزشی استان، شهرستان‌ها و بخش‌ها و سازمان‌های مردم نهاد جوانان استان که دست به دست هم دادند تا این موفقیت ماندگار بر تاریخ آذربایجان شرقی نقش بندد و همچنین از همه دستگاه‌های اجرایی استان که با اخلاص کامل در اجرای برنامه‌ها، دوشادوش ما بودند و ما را در رسیدن به این رتبه یاری نمودند صمیمانه تشکر می‌کنم.

وی گفت: امیدواریم بتوانیم با همراهی تمامی عوامل درگیر در بخش‌های ورزشی همچون گذشته در راستای اعتلای ورزش استان بکوشیم.گفتنی است طبق استانداردهای ارزیابی، پایان هرسال نتایج ارزیابی‌های سال گذشته اعلام می‌شود.

مهر