ابلاغ ضرورت رعایت موارد ایمنی به تمام شرکت‌های تنظیف
ابلاغ ضرورت رعایت موارد ایمنی به تمام شرکت‌های تنظیف

شهردار تبریز از ابلاغ ضرورت رعایت موارد ایمنی به تمام شرکت‌های تنظیف شهری خبر داد.

به گزارش نهال امید، ایرج‌شهین باهر در جلسه شورای شهر تبریز درگذشت دوتن از پاکبانان شهرداری تبریز در یک سانحه رانندگی را به خانواده آنان تسلیت گفت.

او افزود: رعایت موارد ایمنی و حفظ جان پاکبانان به تمام شرکت‌های تنظیف ابلاغ شده است.

شهردار تبریز یادآور شد: هرچند پاکبانان و شرکت‌های تنظیف تلاش می‌کنند موارد ایمنی را رعایت کنند اما گاهی اوقات موارد خاصی پیش می آید که قابل پیش‌بینی نیست.

شهردار تبریز با اظهار تاسف از حادثه ظهر دیروز که طی آن دو پاکبان مجموعه شهرداری در حین انجام وظیفه جان خود را از دست دادند، گفت: زیبایی، پاکیزگی شهر و افتخار تمیزی شهر تبریز را مدیون پاکبانان عزیز هستیم.

او ضمن تسلیت به عموم شهروندان تبریزی، همکاران شهرداری و کارکنان حوزه خدمات شهری شهرداری تبریز تصریح کرد: امیدواریم با ابلاغ ضرورت رعایت موارد ایمنی، شرکت‌های تنظیف بیش از پیش به موارد ایمنی توجه داشته باشند.

ایرج شهین باهر یادآور شد: همچنین رانندگان خودروها نیز نیز در نظر داشته باشند که این افراد در معابر شهری در حال انجام وظیفه هستند و در رانندگی دقت بیشتری داشته باشند.

شهردار تبریز این ضایعه دلخراش را به بازماندگان تسلیت عرض کرده و بازماندگان و خانواده‌ گرامی‌ این دو پاکبان سختکوش، آرزوی صبر و شکیبایی داشت.

ظهر دیروز زنده‌یاد «حمید ملک زاده» و زنده یاد «موسی پاشازاده»، دو تن از پاکبانان سخت‌کوش و خدوم شهرداری منطقه ۵ تبریز، در حین انجام وظیفه بر اثر سانحه تصادف در اتوبان پاسداران تبریز درگذشتند.

  • منبع خبر : شهریار نیوز