۹ واحد صنفی متخلف در منطقه ۹ تبریز پلمب شد
۹ واحد صنفی متخلف در منطقه ۹ تبریز پلمب شد

رئیس قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا در شهرداری منطقه ۹ تبریز گفت: طی روزهای اخیر تعداد ۹ واحد صنفی متخلف در این حوزه استحفاظی پلمب شد. بهرام نسیانی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران، دلیل پلمب شدن این تعداد واحد صنفی را بی توجهی به مصوبات ستاد پیشگیری و مقابله با بیماری کرونای شهرستان تبریز اعلام […]

رئیس قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا در شهرداری منطقه ۹ تبریز گفت: طی روزهای اخیر تعداد ۹ واحد صنفی متخلف در این حوزه استحفاظی پلمب شد.

بهرام نسیانی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران، دلیل پلمب شدن این تعداد واحد صنفی را بی توجهی به مصوبات ستاد پیشگیری و مقابله با بیماری کرونای شهرستان تبریز اعلام کرد که اقدام به ادامه فعالیت در ساعات محدودیت ها کرده بودند.

وی اظهار داشت: نیروهای فعال در قرارگاه عملیاتی شهرداری منطقه ۹ تبریز از آغاز ساعت محدودیت ها با حضور در سطح منطقه ضمن اطلاع رسانی عمومی نسبت به تذکرات لسانی و ارشادی اقدام و در صورت عدم توجه معدود اصنافی که خود را ملزم به رعایت این محدودیت ها نمی دانند، با هماهنگی عوامل انتظامی نسبت به پلمپ محل اقدام می کنند.

نسیانی افزود: بر اساس زحمات بی وقفه گروه های قرارگاه عملیاتی منطقه و نمایندگان تلاشگر نیروی انتظامی، اتاق اصناف و بهداشت محیط که در راستای اجرای دقیق محدودیت های ستاد ملی کرونا از هیچ تلاشی فرو گذار نمی کنند، بیشتر مردم فهیم با نهایت همکاری از آغاز ساعت محدودیت ها نسبت به تعطیلی مغازه ها در این بخش از شهر تبریز اقدام می کنند.

وی یکی از مهمترین راه‌های مقابله با کرونا و قطع زنجیره انتقال آن را جلوگیری از تجمع مردم در مکان‌های شلوغ و دورهمی های خانوادگی دانست و ادامه داد: در این خصوص گروه های صوتی سیار در منطقه با پخش پیام های مختلف از شهروندان خودداری از ترددهای غیرضروری را درخواست می کنند.

  • منبع خبر : ایرنا