گودبرداری غیراصولی موجب ریزش سه ساختمان مسکونی در تبریز شد
گودبرداری غیراصولی موجب ریزش سه ساختمان مسکونی در تبریز شد

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی تبریز اعلام کرد: گودبرداری غیراصولی در خیابان عباسی تبریز، موجب ریزش سه ساختمان مسکونی و وارد شدن خسارات به سه ساختمان دیگر شد. آتش پاد علیرضا زبردست روز یکشنبه گفت: عصر امروز با گزارش شهروندان به سامانه اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی مبنی بر گودبرداری یک ساختمان در حال احداثی واقع در خیابان عباسی […]

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی تبریز اعلام کرد: گودبرداری غیراصولی در خیابان عباسی تبریز، موجب ریزش سه ساختمان مسکونی و وارد شدن خسارات به سه ساختمان دیگر شد.

آتش پاد علیرضا زبردست روز یکشنبه گفت: عصر امروز با گزارش شهروندان به سامانه اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی مبنی بر گودبرداری یک ساختمان در حال احداثی واقع در خیابان عباسی و احتمال ریزش آوار، آتش نشانان جهت بررسی و ایمن سازی به محل حادثه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه آتش نشانان با بررسی کارشناسی محل و پیش بینی احتمال ریزش آوار ساختمان‌ها، با هشدار ریزش آوار ساکنین را به بیرون از منازل هدایت کردند، افزود: دقایقی پس از تخلیه، سه ساختمان مسکونی ریزش کرد.

وی با اشاره به اینکه در این حادثه سه ساختمان دیگر نیز دچار خسارات سطحی از جمله ترک خوردگی دیوارها شدند، خاطرنشان کرد: آتش نشانان ایستگاه شماره ۱۹ تبریز، عملیات امدادی را با قطع انشعابات آب، گاز و برق توسط عوامل مربوطه و ایمن سازی محل به اتمام رساندند.

  • منبع خبر : ایرنا