کشف ۲۵ هزار لیتر روغن موتور احتکار شده در مرند
کشف ۲۵ هزار لیتر روغن موتور احتکار شده در مرند

فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی از کشف بیش از ۲۵ هزار لیتر روغن موتور احتکار شده در شهرستان مرند خبر داد. سردار حسین عبدی در این خصوص اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر دپو و نگهداری مقادیر زیادی روغن موتور در یک انبار در سطح شهر مرند، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت. […]

فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی از کشف بیش از ۲۵ هزار لیتر روغن موتور احتکار شده در شهرستان مرند خبر داد.

سردار حسین عبدی در این خصوص اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر دپو و نگهداری مقادیر زیادی روغن موتور در یک انبار در سطح شهر مرند، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: پس از شناسایی انبار مذکور، مأموران انتظامی طی هماهنگی با مقام قضائی به همراه بازرسان اداره تعزیرات و اداره صنعت و معدن از آن بازدید کرده و در نتیجه این عملیات، مقدار ۲۵ هزار و ۴۰۰ لیتر روغن موتور ایرانی و خارجی احتکار شده، کشف شد.

به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی پلیس استان، وی ارزش این محموله مکشوفه را بر اساس اعلام نظر کارشناسان مربوطه ۱۰ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: در این رابطه یک نفر دستگیر، انبار پلمب و پرونده برای اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

عبدی در پایان با تقدیر از همکاری‌های ادارات تعزیرات حکومتی و صنعت و معدن و تجارت در مبارزه با محتکران، اظهار کرد: برخورد با هر گونه احتکار به صورت جدی در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با جرایم اقتصادی قرار داشته و شهروندان می‌توانند اخبار و اطلاعات خود را در این زمینه از طریق شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

  • منبع خبر : ایسنا