پرونده سارقان با ۳۸۰ فقره سرقت در تبریز بسته شد
پرونده سارقان با ۳۸۰ فقره سرقت در تبریز بسته شد

فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی از دستگیری باند سارقان داخل خودرو و لوازم یدکی با ۳۸۰ فقره سرقت در تبریز خبر داد. سردار حسین عبدی در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: در پی افزایش سرقت از داخل خودرو و لوازم آن موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت. وی با اشاره به تشدید […]

فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی از دستگیری باند سارقان داخل خودرو و لوازم یدکی با ۳۸۰ فقره سرقت در تبریز خبر داد.

سردار حسین عبدی در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: در پی افزایش سرقت از داخل خودرو و لوازم آن موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی با اشاره به تشدید تحقیقات محسوس و نامحسوس در سطح شهر برای دستگیری فرد یا افراد دخیل، افزود: در این راستا کارآگاهان پلیس پس از ساعت‌ها کار تحقیقاتی و انتظامی، اعضای باند پنج نفره سارقان را دستگیر و به پلیس آگاهی دلالت دادند.

وی تشریح کرد: متهمان دستگیر شده به ۳۸۰ فقره سرقت از داخل خودروهای شهروندان اعتراف که در بازرسی از محل اختفای آنها تعداد قابل توجهی از اموال سرقتی کشف شد.

به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس استان، فرمانده انتظامی استان خاطرنشان کرد: اموال مسروقه کشف شده پس از هماهنگی با مقام قضائی به مال باختگان تحویل و متهمان جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند.

وی در پایان از شهروندان درخواست کرد تا به هشدارها و توصیه های پلیسی توجه کرده خودروهای خود را در محل‌های خلوت و تاریک پارک نکنند؛ همچنین خودروی خود را به سیستم ایمنی مجهز کنند.

  • منبع خبر : ایسنا