وحدت و همدلی، محور فعالیت‌های شهرداری و شورای شهر تبریز باشد
وحدت و همدلی، محور فعالیت‌های شهرداری و شورای شهر تبریز باشد

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان اینکه وحدت باید محور فعالیت های مدیریت شهری تبریز باشد، تصریح کرد: همدلی شهرداری با شورای شهر تبریز و همراهی متقابل با تمام نهادها و دستگاه های مرتبط، یکی از ضروری ترین اصول برای توسعه و آبادانی شهر است.

به گزارش نهال امید، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم صبح امروز در دیدار مدیران شهرداری تبریز اظهار کرد: تمامی خدمات مهمی که توسط مجموعه مدیریت شهری تبریز انجام می شود، باید با نیت الهی همراه باشد.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی تاکید کرد: اگر از جانب مردم گزارشاتی درباره نواقص و کاستی ها به مدیران می رسد، فارغ از کم و کیف گزارش، مدیران باید به خاطر جلب رضایت خداوند متعال پیگیر موضوع شوند تا خداوند نیز آنان را در انجام مسئولیت هایشان یاری کند.
او همچنین به یاد داشتن خداوند در تمام لحظات را عاملی برای برخورد مناسب با مردم عنوان کرد و گفت: برخورد صحیح کارمندان و مدیران با ارباب رجوع، می تواند در جلب رضایت عمومی و ارتقاء اعتماد مردمی موثر باشد.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در بخش دیگری از صحبت های خود، گفت: هرچند باید همه ما برای برگزاری هرچه بهتر اصل انتخابات و انتخاب افراد اصلح تلاش کنیم، اما نباید وارد بازی های انتخاباتی شده و از افراد و احزاب خاصی حمایت شود.

  • منبع خبر : شهریار