نریمان جهان لژیونر شد
نریمان جهان لژیونر شد

سامان نریمان جهان، هافبک بومی تیم سبزقباهای تبریز ، با ملحق شدن به تیم فوتبال «نفتچی» کشور جمهوری آذربایجان، لژیونر شد.

به گزارش نهال امید، هوشنگ نصیرزاده، مدیرعامل باشگاه فرهنگی – ورزشی ماشین سازی تبریز روز جمعه با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران افزود: در پی دریافت درخواست کتبی و پیگیری‌های باشگاه نفتچی کشور جمهوری آذربایجان مبنی بر در اختیار گرفتن هافبک بومی تیم فوتبال ماشین سازی، پس از انجام بررسی‌های لازم و با توجه به علاقه این بازیکن برای لژیونر شدن، با انتقال وی موافقت کرد.

وی خاطرنشان کرد: اولویت ما حفظ منافع باشگاه است و در همین راستا با توجه به علاقه‌ای که نریمان جهان به لژیونر شدن داشت و با عنایت به اینکه شاید چنین فرصتی برای این بازیکن در آینده فراهم نشود، با انتقال او موافقت کردیم.

نصیرزاده عنوان کرد: انتقال قبلی پیمان بابایی به‌صورت قرضی و به مدت یک‌ونیم فصل بود که این فصل به پایان می‌رسد و به ماشین سازی برمی‌گردد، همچنین در این انتقال علاوه بر تسویه مطالبات نریمان جهان از باشگاه ماشین سازی، مبلغی توسط باشگاه اروپایی نفتچی نیز برای صدور رضایتنامه به حساب ما واریز شد.

وی با قدردانی از زحمات و تلاش‌های نریمان جهان در تیم فوتبال ماشین سازی، برای او در تیم جدیدش آرزوی موفقیت و اظهار کرد: برخلاف آنچه تصور می‌شود انتقال‌های ما برنامه ریزی شده است و اگر پنجره نقل و انتقال را هم با تاخیر باز کنیم باز هم سه بازیکن سهمیه فیفا می‌توانیم جذب کنیم.

تیم فوتبال ماشین سازی با کسب ۲۲ امتیاز در رده نهم جدول لیگ برتر فوتبال جای گرفته و شنبه ۵ بهمن ماه در ورزشگاه شهید سردار سلیمانی میزبان تیم سپاهان اصفهان خواهد بود.

  • منبع خبر : ایرنا