نتیجه‌ی بیش از ۵۰ درصد نمونه‌گیری‌های کرونا در آذربایجان شرقی، مثبت است
نتیجه‌ی بیش از ۵۰ درصد نمونه‌گیری‌های کرونا در آذربایجان شرقی، مثبت است

رییس گروه بیماری‌های واگیردار مرکز بهداشت آذربایجان شرقی گفت: بیش از ۵۰ درصد نتایج نمونه‌گیری‌های کرونا در آذربایجان شرقی و در برخی شهرستان‌ها حتی بیش از ۶۰ درصد نمونه‌ها مثبت است. سیمین خیاط‌زاده در گفت‌وگوی خبری با بیان این مطلب اظهار کرد: وضعیت استان را از بابت تعداد موارد درگیر تایید می‌کنیم، آمار بالاست و […]

رییس گروه بیماری‌های واگیردار مرکز بهداشت آذربایجان شرقی گفت: بیش از ۵۰ درصد نتایج نمونه‌گیری‌های کرونا در آذربایجان شرقی و در برخی شهرستان‌ها حتی بیش از ۶۰ درصد نمونه‌ها مثبت است.

سیمین خیاط‌زاده در گفت‌وگوی خبری با بیان این مطلب اظهار کرد: وضعیت استان را از بابت تعداد موارد درگیر تایید می‌کنیم، آمار بالاست و بیشتر شهرستان‌های ما در وضعیت قرمز و فوق حاد قرار دارند.

وی خاطرنشان کرد: برخی محدودیت‌های شدید در حال انجام و پیگیری است؛ روزانه ۲۰ الی ۲۵ مورد تعداد فوتی‌ها در استان را تشکیل می‌دهند که وضعیت خوبی نیست.

به گزارش نهال امید، رییس گروه بیماری‌های واگیردار مرکز بهداشت آذربایجان شرقی در خاتمه با تاکید بر اینکه استان ما از وضعیت خوبی در ارایه خدمات برخوردار است، خاطرنشان کرد: از مردم می‌خواهیم همکاری کنند تا در روزهای آتی شاهد کنترل بیماری باشیم.

  • منبع خبر : ایسنا