ناوگان حمل و نقل آذربایجان‌شرقی ۱۳ میلیون تن بار جابجا کرد
ناوگان حمل و نقل آذربایجان‌شرقی ۱۳ میلیون تن بار جابجا کرد

معاون حمل و نقل بار آذربایجان‌شرقی گفت: در مدت سپری شده امسال بیش از ۱۳میلیون تن بار توسط ناوگان حمل و نقل استان حمل شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۶ درصد افزایش دارد. کاظم تیمورزاده روز شنبه در یک گفت و گوی خبری اظهار کرد: ۹۱۱ هزار برگ بارنامه در مدت یاد […]

معاون حمل و نقل بار آذربایجان‌شرقی گفت: در مدت سپری شده امسال بیش از ۱۳میلیون تن بار توسط ناوگان حمل و نقل استان حمل شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۶ درصد افزایش دارد.

کاظم تیمورزاده روز شنبه در یک گفت و گوی خبری اظهار کرد: ۹۱۱ هزار برگ بارنامه در مدت یاد شده صادر شده که نسبت به پارسال ۹ درصد افزایش نشان می دهد.  

وی همچنین گفت: امسال ناوگان حمل و نقل مسافر آذربایجان شرقی نیز که تحت تاثیر شیوع کرونا با محدودیت ها و ممنوعیت های سفر روبرو بوده، با رعایت دستورالعمل های بهداشتی یک میلیون و ۶۰۲ هزار مسافر را با بیش از ۲۴۳هزار سفر جابه جا کرده که ۴۹ درصد افزایش یافته است.  

تیمورزاده افزود: در این مدت تعداد ۲ هزار و ۷۸۹ مورد برخورد با تخلفات اضافه بار صورت گرفته و ۴۹هزار و ۲۸۲ برچسب معاینه فنی برای وسائط نقلیه ناوگان عمومی بار و مسافر استان صادر شده است.  

به گزارش نهال امید، تعداد رانندگان بار دارای کارت هوشمند ۳۲هزار و ۶۶۳ نفر و تعداد اتوبوس ناوگان حمل و نقل مسافری آذربایجان شرقی ۶۹۳ دستگاه می باشد. 

  • منبع خبر : ایرنا