مراجعه ۲۰۰ نفر از مردم آبش‌احمد با علایم سطحی شکم درد و استفراغ به شبکه بهداشت
مراجعه ۲۰۰ نفر از مردم آبش‌احمد با علایم سطحی شکم درد و استفراغ به شبکه بهداشت

فرماندار شهرستان کلیبر از مراجعه ۲۰۰ نفر از مردم آبش‌احمد و روستاهای اطراف آن، با علایم سطحی شکم درد و استفراغ به شبکه بهداشت و درمان این شهرستان خبر داد. عدالت حاجی‌پور با بیان این‌که موضوع بحث مسمومیت نبوده و این افراد با علایم شکم درد، تهوع و استفراغ مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: علت این […]

فرماندار شهرستان کلیبر از مراجعه ۲۰۰ نفر از مردم آبش‌احمد و روستاهای اطراف آن، با علایم سطحی شکم درد و استفراغ به شبکه بهداشت و درمان این شهرستان خبر داد.

عدالت حاجی‌پور با بیان این‌که موضوع بحث مسمومیت نبوده و این افراد با علایم شکم درد، تهوع و استفراغ مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: علت این موضوع هنوز معلوم نشده و در دست بررسی است.

وی با بیان این‌که از مراجعه‌کنندگان نمونه برداری کرده‌ایم و همچنین حسب گمان از آب منطقه نیز نمونه برداری انجام شده است، افزود: نمونه‌ها در حال بررسی بوده و به محض دریافت نتیجه، اعلام خواهیم کرد.

وی با تاکید بر اینکه موضوع تحت کنترل است، گفت: از صبح امروز هیچ مراجعه کننده‌ای با این علایم نداشته‌ایم و فقط روز گذشته حدود ۲۰۰ نفر از افراد با علایم مذکور به بیمارستان مراجعه کردند.

فرماندار کلیبر با بیان این‌که مراجعه کنندگان به صورت سطحی و سرپایی معاینه شده و هیچکدام وضعیت حاد نداشتند، افزود: اکنون نیز حال عمومی این افراد خوب بوده و در منازل خود هستند.

وی در خاتمه مجددا تاکید کرد: علت موضوع دقیقا معلوم نبوده و صرفا برحسب حدس و گمان از آب منطقه نمونه برداری شده که نتایج نیز به محض دریافت، اعلام خواهد شد.

  • منبع خبر : ایسنا