محلول های ضدعفونی در ترمینال تبریز نصب می شود/ پیشگیری از شیوع ویروس کرونا با رعایت بهداشت
محلول های ضدعفونی در ترمینال تبریز نصب می شود/ پیشگیری از شیوع ویروس کرونا با رعایت بهداشت

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: محلول های ضدعفونی کننده جهت استفاده مسافران در محل پایانه های مسافربری شهرداری تبریز نصب می شود.

به گزارش نهال امید، شهرام دبیری امروز در بازدید از محل پایانه های مسافربری مرکزی تبریز از نزدیک در جریان غربالگری و تب سنجی مسافران ورودی و خروجی و همچنین عملیات ضدعفونی این محل قرار گرفت.

دبیری با اشاره به اقدامات انجام یافته در خصوص پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در سازمان پایانه های مرکزی تبریز، اظهار کرد: از مهندس عادلی مدیرعامل سازمان و همکاران ایشان بابت زحماتشان در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تشکر می کنم و به نظر من اقداماتی که در این راستا باید انجام می یافت، توسط همکاران سازمان پایانه ها انجام شده است.

او ادامه داد: در محل ترمینال تبریز، تمامی مسافران ورودی و خروجی زیرنظر اکیپ مرکز بهداشت شهرستان تبریز تب سنجی می شوند و افراد مشکوک به ویروس، به بیمارستان ها فرستاده می شوند.

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز عنوان کرد: ضد عفونی این محل هر هشت ساعت یک بار انجام می شود که می تواند محل را از وجود ویروس ضد عفونی کند.

او افزود: جهت رفاه حال و استفاده مسافران، به زودی محلول های ضدعفونی کننده دست نیز در محل سالن ترمینال تبریز نصب می شود.

دبیری گفت: امیدواریم با اتخاذ و عملیاتی کردن چنین روش هایی و همچنین رعایت بهداشت فردی و عمومی بتوانیم از شیوع ویروس کرونا پیشگیری کنیم.

  • منبع خبر : شهریار