ماشین‌سازی؛ زنگ تفریح لیگ‌برتری‌ها!
ماشین‌سازی؛ زنگ تفریح لیگ‌برتری‌ها!

ماشین‌سازی تبریز با هدایت «وحید بیاتلو» شروع اسفناکی در لیگ بیستم داشته و سه شکست و یک تساوی در چهار بازی برای این تیم رقم‌ خورده تا هوادارانش از همین هفته‌های ابتدایی نسبت به آینده تیم محبوبشان نگران باشند. ماشین‌سازی از جمله تیم‌های لیگ برتری بود که خیلی زود فعالیتش را در نقل‌وانتقالات آغاز کرد. […]

ماشین‌سازی تبریز با هدایت «وحید بیاتلو» شروع اسفناکی در لیگ بیستم داشته و سه شکست و یک تساوی در چهار بازی برای این تیم رقم‌ خورده تا هوادارانش از همین هفته‌های ابتدایی نسبت به آینده تیم محبوبشان نگران باشند.

ماشین‌سازی از جمله تیم‌های لیگ برتری بود که خیلی زود فعالیتش را در نقل‌وانتقالات آغاز کرد. مدیران این باشگاه پس از انتخاب وحید بیاتلو به عنوان سرمربی، بر اساس لیست این مربی وارد بازار نقل‌وانتقالات شدند.

ماشین‌سازی تقریبا تمامی بازیکنان خوبش اعم از باتجربه‌ها و پدیده‌های جوان را یکی پس از دیگری به رقبایش تقدیم کرد و در سوی دیگر، چندین بازیکن گمنام از لیگ‌برتر و دسته‌ یک جذب این تیم شدند و علی‌رغم تغییر مالک باشگاه، بازهم ماشین‌سازان آمادگی واگذاری پیمان بابایی به تراکتور را داشتند که موضوع قابل تامل و تعجب‌برانگیزی است. با این اوصاف، وضعیت این روزهای سبزقبایان قابل پیش‌بینی بود و به نظر می‌رسد این تیم قبل از شروع فصل قافیه را به رقبا باخته است.

گاه برخی از تیم‌ها علی‌رغم ارایه بازی خوب و تماشاگر پسند، با بدشانسی امتیازاتی را از دست می‌دهند ولی واقعیت این است که در بازی شاگردان بیاتلو، مشکلات فنی و تاکتیکی به چشم می‌خورد.

ماشین‌سازی به عنوان قدیمی‌ترین تیم شمال‌غرب کشور، طرفداران خاص و دو آتیشه دارد که قطعا از وضعیت کنونی تیمشان رضایت ندارند. به‌نظر می‌رسد ابتدا مدیریت باشگاه باید در خصوص انتخاب یک سرمربی جوان و بدون تجربه‌ مربی‌گری در لیگ‌برتر، پاسخگوی هواداران باشد. سپس سرمربی تیم به عنوان فردی که بر اساس لیست او این بازیکنان جذب شده‌اند، پاسخگو باشد.

همچنین نباید فراموش کنیم که در لیک برتر خیلی زود، دیر می‌شود و همین امتیازات از دست رفته هفته‌های ابتدایی، کمر تیم‌ها را در هفته‌های پایانی می‌شکند.

بهتر است سرمربی ماشین‌سازی از همین امروز با دید واقع‌بینانه به وضعیت تیمش نگاه کرده و به‌جای متهم کردن زمین و آسمان، از تجربه و مشاور اعضای باتجربه کادرفنی برای بهبود نقاط ضعف تیم استفاده کند.

  • منبع خبر : ایسنا