ظرفیت کافی برای بیماران بدحال نداریم
ظرفیت کافی برای بیماران بدحال نداریم

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز با بیان اینکه ظرفیت بخش‌های ویژه پر شده است، گفت: ظرفیت کافی برای بیماران بدحال را نداریم و این امر، نگران کننده است. عباسعلی درستی در گفت‌وگوی خبری با تشریح آخرین روند درمان بیماران کرونایی در استان، اظهار کرد: بیماران بدحال بستری شده در بیمارستان‌ها نیاز به تجهیزات، ونتیلاتور […]

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز با بیان اینکه ظرفیت بخش‌های ویژه پر شده است، گفت: ظرفیت کافی برای بیماران بدحال را نداریم و این امر، نگران کننده است.

عباسعلی درستی در گفت‌وگوی خبری با تشریح آخرین روند درمان بیماران کرونایی در استان، اظهار کرد: بیماران بدحال بستری شده در بیمارستان‌ها نیاز به تجهیزات، ونتیلاتور و بخش‌های ویژه دارند.

وی با اشاره به آخرین وضعیت بیماری کرونا در آذربایجان شرقی با بیان اینکه از نظر شیوع بیماری در شرایط سخت قرار داریم، گفت: تعداد موارد جدید بیماری و فوتی‌ها هر روز بالا می‌رود.

وی از شناسایی ۶۲۱ بیمار جدید و فوت ۱۹ نفر در آذربایجان شرقی طی روز گذشته، سی ام مهر ماه خبر داد و افزود: تعداد بیماران بستری در بیمارستان‌ها ۱۲۰۰ نفر بوده و هر روز تعداد زیادی در بیمارستان‌ها نیاز به بخش‌های ویژه دارند.

به گزارش نهال امید، درستی در خاتمه متذکر شد: امیدواریم همه به عنوان یک وظیفه ملی به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی پایبند باشند تا در آینده نزدیک شاهد کنترل بیماری باشیم.

  • منبع خبر : ایسنا