سرمربی تراکتور: مظاهری را در فینال جام حذفی بازی نمی‌دهم
سرمربی تراکتور: مظاهری را در فینال جام حذفی بازی نمی‌دهم

سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز با انتقاد از نحوه برخورد رشید مظاهری با باشگاه گفت: این دروازه‌بان را حتی اگر برگردد هم در بازی فینال جام حذفی بازی نخواهم داد.

به گزارش نهال امید، ساکت الهامی روز دوشنبه در گفت وگوی خبری از عملکرد محمدرضا اخباری در درون دروازه تراکتور ابراز اضایت کرد و افزود: بدون تردید این دروازه بان که در بازی های قبلی جام حذفی عملکردی موفق داشته است، در بازی فینال نیز در ترکیب اصلی تیم قرار دارد.

وی با بیان اینکه در جریان کامل جدایی مظاهری قرار ندارد، اظهار داشت: وی در طول فصل زحمات زیادی برای تیم تراکتور کشید و از نظر فنی مشکلی ندارد و من دوست دارم از همه نفرات آماده در فینال استفاده کند، اما مشکلاتش را باید با مدیریت باشگاه حل و فصل کند.

الهامی ادامه داد: من از بندهای قرارداد او اطلاعی ندارم و به همه اعلام می کنم مظاهری بازیکنی سر به زیر بوده است، اما با توجه به شرایط موجود من هیچ گاه نمی توانم توانایی های اخباری را نادیده بگیرم و به وی میدان ندهم.

وی در عین حال حضور مظاهری در لیست ۱۸ نفره تراکتور در بازی فینال جام حذفی را محتمل دانست و گفت: بازی مقابل استقلال در فینال بسیار برای ما حائز اهمیت است و باید با تمام نفرات و قوای خود مقابل این تیم قدرتمند حاضر شویم.

الهامی، هدف اصلی و مهم تراکتور در بازی نهایی جام حذفی را شکست حریف و رسیدن به قهرمانی این رقابت ها اعلام و اضافه کرد: قهرمانی در این جام کمترین حق هواداران میلیونی تراکتور است و تمامی اعضای  تیم هم قسم شده اند تا این جام را به تبریز بیاوریم.

محمدرشید مظاهری، دروازه‌بان فصل جاری تیم فوتبال تراکتور در اقدامی ناگهانی هفته قبل قرارداد خود را به صورت یک طرفه با این تیم فسخ کرد.

این دروازه بان ۳۱ ساله گچسارانی که ابتدای فصل با سر و صدای زیاد به عضویت تیم تراکتور درآمد و بنا به اعلام مسئولان این تیم تبریزی قراردادی چهار ساله به امضا رسانده بود، اقدام به فسخ قرارداد خود کرد تا فصل آینده را در تیم دیگری بازی کند.

با وجود اینکه باشگاه تراکتور اعلام کرد این اقدام مظاهری  غیرقانونی است، اما این بازیکن تاکنون در تمرینات تراکتور حاضر نشده است.

فینال جام حذفی فوتبال باشگاه های کشور روز پنجشنبه ۱۳ شهریور جاری راس ساعت ۱۸ و ۱۵ دقیقه در ورزشگاه امام رضای مشهد برگزار می شود.  

  • منبع خبر : ایرنا