سالن ورزشی شهدای خداجو افتتاح شد
سالن ورزشی شهدای خداجو افتتاح شد

سالن ورزشی شهدای خداجو با صرف هزینه ۲.۵ میلیارد تومانی سپاه به مناسبت هفته بسیج با حضور جمعی از مسئولان شهرستان مراغه به بهره برداری رسید. معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه روز پنجشنبه در آیین بهره برداری از این طرح ورزشی گفت: احداث و بهره برداری از زیرساخت های ورزشی در مناطق […]

سالن ورزشی شهدای خداجو با صرف هزینه ۲.۵ میلیارد تومانی سپاه به مناسبت هفته بسیج با حضور جمعی از مسئولان شهرستان مراغه به بهره برداری رسید.

معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه روز پنجشنبه در آیین بهره برداری از این طرح ورزشی گفت: احداث و بهره برداری از زیرساخت های ورزشی در مناطق مختلف شهری و روستایی زمینه ساز ارتقای فرهنگی و توسعه ورزش همگانی و قهرمانی خواهد بود.

سیدعلی موسوی حسینی افزود: بسیج به عنوان نهادی مقدس همواره در مسیر خدمت رسانی به جامعه به ویژه در عرصه های ورزشی و اجتماعی تلاش کرده و گام بر داشته است.

فرمانده سپاه ناحیه مراغه هم با اشاره به برنامه های هفته بسیج در این شهرستان گفت: تمامی برنامه های فرهنگی و اجتماعی این هفته با رعایت پروتکل های بهداشتی و بیشتر آنها به صورت مجازی برگزار شد.

سعید رشیدی  ادامه داد: آیین های غبار روبی مزار شهدای این شهرستان نیز با توجه به لزوم رعایت موازین بهداشتی در ایام کرونا نیز به در هفته بسیج امسال صورت محدود برگزار شد.

وی اضافه کرد: اجرای طرح های محرومیت زدایی، افتتاح خانه های محروم و نیز توزیع بسته های حمایتی و معیشتی از جمله برنامه های فرهنگی و اجتماعی است که در این هفته برگزار شده است.

رشیدی گفت: همچنین به مناسبت هفته بسیج ۳۰۰ بسته معیشتی و غذایی که توسط بسیجیان این شهرستان جمع آوری شده بود در بین خانواده های نیازمند توزیع شد.

وی با اشاره به احداث سالن ورزشی شهدای خداجو توسط سپاه ناحیه مراغه افزود: این سالن ورزشی به عنوان سومین سالن ورزشی بسیج و سپاه این شهرستان در شهر خداجو احداث شده است.

وی اعلام کرد: این سالن ورزشی چندمنظوره با زیربنای بیش از ۵۵۰ متر مربع و با امکانات اداری و ورزشی کامل و با حدود ۲.۵ میلیارد تومان اعتبار ساخته شده و در اختیار ورزش دوستان و بسیجیان منطقه قرار می گیرد.

شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی قرار دارد.

 شهر خداجو مرکز بخش سراجو در شهرستان مراغه است.

  • منبع خبر : ایرنا