رئیس کمیته امداد کشور به آذربایجان شرقی سفر می‌کند
رئیس کمیته امداد کشور به آذربایجان شرقی سفر می‌کند

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی از سفر دو روزه رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور به استان خبر داد و گفت: سید مرتضی بختیاری روز چهارشنبه به منظور افتتاح طرح‌های عمرانی و حمایتی این نهاد به آذربایجان شرقی سفر خواهد کرد. محمد کلامی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: رییس کمیته امداد کشور در این […]

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی از سفر دو روزه رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور به استان خبر داد و گفت: سید مرتضی بختیاری روز چهارشنبه به منظور افتتاح طرح‌های عمرانی و حمایتی این نهاد به آذربایجان شرقی سفر خواهد کرد.

محمد کلامی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: رییس کمیته امداد کشور در این سفر ضمن شرکت در جلسه شورای زکات استان، مساکن مددجویی آسیب دیده در زلزله ترکمنچای و ساختمان حمایتی بناب را افتتاح خواهد کرد.

وی گفت: دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و استاندار، بازدید از طرح‌های خودکفایی و سرکشی از منازل شماری از مددجویان از دیگر برنامه‌های این سفر دو روزه خواهد بود.

به نقل از روابط عمومی کمیته امداد استان، وی خاطرنشان کرد: در روز دوم این سفر، ۱۵۷۵ سری جهیزیه توسط رئیس کمیته امداد کشور به‌صورت نمادین به نوعروسان نیازمند استان اهدا خواهد شد.

  • منبع خبر : ایسنا