دفاع مقدس شاهکار جهادی یک ملت بود
دفاع مقدس شاهکار جهادی یک ملت بود

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: هشت سال دفاع مقدس شاهکار جهادی بی بدیل یک ملت بود که برای همیشه تاریخ ماندکار خواهد شد.

به گزارش نهال امید ، سردار اصغر عباسقلی زاده روز سه شنبه در جلسه هماهنگی برنامه های چهل سالگی دفاع مقدس، از این دوران به عنوان پیشانی افتخارات دفاعی ملت ایران نام برد و افزود: رشادت ها، فداکاری ها و از جان گذشتگی های رزمندگان و آحاد مردم در این دوران را کسی نمی تواند کتمان کند.

وی با اشاره به اینکه اجرای برنامه های ابتکاری در هفته دفاع مقدس امسال نمود بیشتری خواهد داشت، اظهار داشت: چهل سالگی دفاع مقدس طی سالجاری با اجرای نمایشگاه های ویژه توانمندی های متنوع نظامی و دفاعی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و معنوی نیروهای مسلح گرامی داشته می شود.

عباسقلی زاده با اشاره به شرایط ویژه کرونایی در کشور و آذربایجان شرقی، اضافه کرد: تمامی برنامه ها و بزرگداشت های دفاع مقدس امسال با رعایت کامل موازین و مقررات ابلاغی از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا و پروتکل های بهداشتی اجرا می شود.

وی از انتخاب هفته سوم اسفند ماه امسال به عنوان هفته آذربایجان و نقش مردم آذربایجان شرقی در طول دوران دفاع مقدس خبر داد و گفت: همه ما ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگری های رزمندگان اسلام، وظیفه داریم تمام توان خود را برای نشان دادن نقش مردم فهیم و انقلابی آذربایجان در دوران دفاع مقدس به کار ببندیم.

عباسقلی زاده از رسانه های خبری و گروهی درخواست کرد تا در اجرای باشکوه و بهتر برنامه های مربوط به گرامیداشت دفاع مقدس، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های استان را همچون سال های گذشته یار کنند.

  • منبع خبر : ایرنا