دستگیری یکی از اراذل و اوباش خطرناک در تبریز
دستگیری یکی از اراذل و اوباش خطرناک در تبریز

فرمانده انتظامی شهرستان تبریز از دستگیری یکی از اراذل و اوباش خطرناک در شهر تبریز خبر داد. سرهنگ فرهنگ نوروزی در این خصوص اظهار کرد: در پی دریافت خبر از مرکز فوریت‌های ۱۱۰ پلیس، مبنی بر این‌که یکی از اراذل و اوباش با چاقوکشی، آزار و اذیت و زورگیری، چهار نفر از شهروندان تبریزی را […]

فرمانده انتظامی شهرستان تبریز از دستگیری یکی از اراذل و اوباش خطرناک در شهر تبریز خبر داد.

سرهنگ فرهنگ نوروزی در این خصوص اظهار کرد: در پی دریافت خبر از مرکز فوریت‌های ۱۱۰ پلیس، مبنی بر این‌که یکی از اراذل و اوباش با چاقوکشی، آزار و اذیت و زورگیری، چهار نفر از شهروندان تبریزی را مجروح کرده، بلافاصله موضوع در دستور کار ماموران کلانتری ۱۳ تبریز قرار گرفت.

وی افزود: مأموران یگان امداد گشت کلانتری ۱۳ تبریز در کمترین زمان در محل حاضر شده و هیبت پوشالی این اوباش را در هم شکسته و پس از دستگیری به یگان انتظامی انتقال دادند.

وی ادامه داد: در بررسی سوابق متهم مشخص شد که این فرد چند مورد سابقه شرکت در نزاع و ضرب و جرح، شرب خمر، نگهداری موادمخدر، اخلال در نظم عمومی، تخریب اموال شهروندان و… را دارد.

به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس استان، سرهنگ نوروزی اضافه کرد: این فرد، پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شد.

  • منبع خبر : ایسنا