تکنسین اورژانس آذربایجان‌شرقی در حین امدادرسانی جان باخت
تکنسین اورژانس آذربایجان‌شرقی در حین امدادرسانی جان باخت

تکنسین اورژانس آذربایجان شرقی در حین امداد رسانی به فرد سانحه دیده، در پی برخورد یک دستگاه کامیون با آمبولانس جان خود را از دست داد.

به گزارش نهال امید، “میلاد ایران نژاد” متولد ۱۳۷۲،  کارشناس اورژانس ۱۱۵ پایگاه بارگاه شهرستان چاروایماق، در حال مداوای راننده مصدوم یک کامیون در جاده هشترود به زنجان، جان باخت؛ این حادثه زمانی رخ داد که کامیون دوم از پشت به آمبولانس برخورد کرد و موجب فوت تکنسین جوان اوژانس شد.

در پی جان باختن در حین ماموریت کارشناس اورژانس شهرستان چاروایماق، رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیرحوادث دانشگاه علوم پزشکی تبریز پیامی صادر کرد:

 وَبَشِّرِ الصَّابِرِینَ الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَهٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

در شرایط کنونی که همکاران اورژانس کشور در خط مقدم مقابله با بیماری کرونا ایثارگرانه به مردم این سرزمین خدمت می‌کنند، بی‌شک آیه شریفه ” ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عندربهم یرزقون” وصف حال این عزیز تازه از دست رفته است. 

همکاری که وجود خود را وقف تلاش و خدمتگزاری برای نجات جان هموطنان عزیز کرده بود و حین امدادرسانی به سانحه رانندگی  واژگونی کامیون ، براثر برخورد تریلر با آمبولانس  در دم جان باخت .

مصیبت وارده را خدمت  همکاران اورژانس و خانواده محترم ایشان و دیگر بازماندگان وی تسلیت عرض می‌کنیم. خداوند روح شریف او را با ارواح طیبه شهیدان محشور کند.

شهرستان چاراویماق با حدود ۴۰ هزار نفر جمعیت در ۱۳۰ کیلومتری جنوب تبریز واقع شده است.

  • منبع خبر : ایرنا