تذکرهای کرونایی آمران سلامت هلال احمر در خیابان‌های تبریز
تذکرهای کرونایی آمران سلامت هلال احمر در خیابان‌های تبریز

جمعی از داوطلبان و نیروهای جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی در قالب طرح آمران سلامت، اقدام به گوشزد کردن توصیه‌های کرونایی و نحوه استفاده از ماسک و ضرورت استفاده‌ی آن در خیابان‌های تبریز و دیگر نقاط استان، کردند. مدیر عامل جمعیت هلال احمر آذربایجان‌شرقی از برپایی ۱۱۱ ایستگاه در راستای اجرای طرح آمران سلامت درسطح آذربایجان شرقی […]

جمعی از داوطلبان و نیروهای جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی در قالب طرح آمران سلامت، اقدام به گوشزد کردن توصیه‌های کرونایی و نحوه استفاده از ماسک و ضرورت استفاده‌ی آن در خیابان‌های تبریز و دیگر نقاط استان، کردند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر آذربایجان‌شرقی از برپایی ۱۱۱ ایستگاه در راستای اجرای طرح آمران سلامت درسطح آذربایجان شرقی و ارائه خدمات به ۲۹ هزار نفر از هموطنان، خبر داد.

حمید حسینپور در این خصوص، گفت: در راستای تحقق فرامین مقام معظم رهبری و اجرای شیوه نامه آمران سلامت، جوانان و داوطلبان و نجاتگران هلال احمر در ۱۱۱ نقطه استان مستقر و اقدام به یادآوری نکات بهداشتی مربوط به کووید۱۹ به همشهریان کردند.

وی افزود: در این طرح ۹۸ نفر از اعضای خواهران و ۲۰۸ تن از اعضای برادران ایفای نقش کردند و در مدت دو روز از اجرای طرح، نزدیک به ۲۹ هزار نفر از هموطنان از خدمات این ایستگاه‌ها برخوردار شده و قریب به ۴۵۰۰ عدد ماسک در میان شهروندان توزیع شد.

به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی، طرح آمران سلامت از پنجم آبان شروع شده و تا ۱۵ آبان تداوم خواهد داشت و داوطلبان و جوانان و امدادگران هلال احمر نسبت به یاد آوری پروتکل‌های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی و زدن ماسک اقدام خواهند کرد.

  • منبع خبر : ایسنا