بازدید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از موزه بین‌المللی مطبوعات ایران در شیراز
بازدید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از موزه بین‌المللی مطبوعات ایران در شیراز

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شب گذشته از بخش‌های مختلف تنها موزه بین‌المللی مطبوعات ایران در شیراز بازدید کرد و با فعالیت‌های فرهنگی، مطبوعاتی و هنری این موزه آشنا شد.

دکتر سید عباس صالحی تاسیس و راه اندازی این موزه را نشانه دغدغه و همت بلند مدیریت موسسه مطبوعاتی خبر و موزه مطبوعات حسین واحدی پور دانست و بازدید ازآن را فرصتی مغتنم و ارزشمند برای مشاهده سریع جهانی سرشار از تکاپوی مطبوعاتی توصیف کرد و گفت: این مجموعه گر چه گام های نخستین فعالیت خود را طی می کند اما چشم انداز خوبی را نشان می دهد که می توان از دریچه آن فراز و فرودها، تجارب و نوآوری های حوزه مطبوعات ایران وجهان را به تماشا نشست.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامی همچنین همت و اهتمام موجود در راه اندازی این مجموعه را ستودنی توصیف کرد.
دکتر صالحی همچنین از نمایشگاه«چهل سال انقلاب به روایت خبرجنوب» دیدن کرد و برگزار کنندگان آن را مورد تقدیر قرار داد. گفتنی است، در این بازدید علی غیاثی مدیر کل امور استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، صابر سهرابی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، مهدی امیدبخش معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، غلامرضا یوسفی نژاد معاون توسعه مدیریت و منابع و جمعی از کارکنان این اداره کل سید عباس صالحی را همراهی می کردند.

  • منبع خبر : خبرآنلاین