استاندار آذربایجان‌شرقی بر حل مشکلات واحدهای تولیدی تاکید کرد
استاندار آذربایجان‌شرقی بر حل مشکلات واحدهای تولیدی تاکید کرد

استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: عزم جدی همه دستگاه‌های اجرایی استان برای حل مشکلات واحدهای تولیدی و شهرک‌های صنعتی ضروری است. محمدرضا پورمحمدی، روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از سه واحد تولیدی در شهرک صنعتی سرمایه‌گذاری خارجی در نشستی با مدیرعامل این واحدها و جمعی از مسوولان استان افزود: توسعه اقتصاد کشور در گرو تولید و اشتغال […]

استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: عزم جدی همه دستگاه‌های اجرایی استان برای حل مشکلات واحدهای تولیدی و شهرک‌های صنعتی ضروری است.

محمدرضا پورمحمدی، روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از سه واحد تولیدی در شهرک صنعتی سرمایه‌گذاری خارجی در نشستی با مدیرعامل این واحدها و جمعی از مسوولان استان افزود: توسعه اقتصاد کشور در گرو تولید و اشتغال بوده و تلاش می شود تا مشکلات این واحدها و تمام واحدهای تولیدی حل شود.

وی با تاکید بر اینکه مجموعه مدیران اجرایی استان آماده رسیدگی به مسائل و مشکلات تولیدکنندگان و صاحبان صنایع هستند، اظهار داشت: مشکلات شهرک سرمایه‌گذاری خارجی در جلسه اخیر شورای گفت ‌و گوی دولت و بخش خصوصی استان بررسی شد و اجرای دقیق و کامل مصوبات این جلسه بویژه در خصوص مشکل زمین‌های وقفی، تامین برق مورد نیاز واحدهای مستقر در شهرک و تکمیل تقاطع غیرهمسطح ورودی آن مورد تاکید قرار گرفت.

استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از فعالیت‌های خیرخواهانه شرکت آدوپن پلاستیک پرشین (وین‌تک) در تامین ۲۰۰ دستگاه تبلت برای دانش آموزان نیازمند و برنامه‌ریزی این شرکت برای ساخت یک مدرسه برای کودکان استثنائی در تبریز استقبال کرد و همکاری همه دستگاه‌های مسئول برای تحقق این اقدام انسان‌دوستانه را خواستار شد.

پورمحمدی، از ادارات کل آموزش و پرورش و بهزیستی استان خواست نهایت همکاری را برای تحقق این اقدام انسان‌دوستانه انجام دهند.

وی با اشاره به فعالیت‌های تولیدی گروه وین‌تک، یادآوری کرد: این شرکت با وجود همه مشکلات اقتصادی، با تمام ظرفیت در حال فعالیت است و در آینده نیز ظرفیت تولید آن افزایش خواهد یافت.

کاوه خداپرست، مدیرعامل شرکت آدوپن پلاستیک پرشین نیز در این نشست از حمایت‌های معنوی استاندار آذربایجان شرقی و سایر مسئولان استان قدردانی کرد و گفت: ساخت مدرسه برای کودکان استثنائی در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی این شرکت است و امید است با همکاری مدیران مربوط، به الگویی در سطح کشور تبدیل شود.

در این نشست مقرر شد اداره کل آموزش و پرورش استان نسبت به شناسایی و معرفی یک قطعه زمین مناسب با کاربری آموزشی در شهر تبریز اقدام کند تا پس از تحویل زمین، مراحل ساخت مدرسه کودکان استثنائی توسط شرکت وین‌تک آغاز شود.

استاندار آذربایجان شرقی پیش از این نشست از سه واحد تولیدی شرکت آدوپن پلاستیک پرشین شامل واحدهای تولید پروفیل‌های UPVC (وین‌تک)، درب‌های آماده (دُرتک) و پانل‌های MDF (آلکی) بازدید کرد.
 
گروه صنعتی وین‌تک از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را در ایران آغاز کرده و ظرفیت تولید آن در حال حاضر سالانه ۵۰ هزار تن است.

  • منبع خبر : ایرنا