احتمال حضور پیشکسوت استقلال در ماشین‌سازی
احتمال حضور پیشکسوت استقلال در ماشین‌سازی

برگزاری اردوی چهار روزه تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز در تهران با حواشی و اخبار مختلفی همراه بود که حضور یک استقلالی در کادر فنی تیم سبز تبریز از جمله مهمترین آنهاست.

به گزارش نهال امید، مجتبی جباری، بازیکن سال های نه چندان دور ابومسلم مشهد و استقلال تهران، در جریان برگزاری دو بازی تدارکاتی ماشین سازی در تهران در ورزشگاه محل برگزاری این بازی ها حضور داشت تا شایعات پیرامون اضافه شدن وی به اعضای کادر فنی ماشین سازی قوت بگیرد.

هر چند حضور جباری در بازی اول ماشین سازی با تکذیب وی به منظور اضافه شدن به کادر فنی ماشین سازی همراه بود، اما مشاهده دوباره وی در کنار ماشین سازان به طور نسبی حضورش در کادر فنی فصل جدید ماشین سازی را قوت بخشیده است.

خبرها از اردوی ماشین سازی حاکی است حضور جباری در کادر فنی این تیم به درخواست وحید بیاتلو، سرمربی جوان این باشگاه صورت گرفته است.

کاروان ماشین سازی تبریز در تهران پس از انجام ۲ بازی تدارکاتی با تیم های نساجی و گل گهر و قبول دو باخت ۲ بر ۱ مقابل این تیم ها شب گذشته به پایان رسید؛ قرار است دور جدید تمرینات مایشن سازی پس از چند روز استراحت از هفته جاری شروع مشود.

 تیم فوتبال ماشین سازی تبریز با تغییر مالک آن در هفته های اخیر، دچار تغییرات کلی در کادر فنی و بازیکنان شده است؛ کادر فنی ماشین سازان تاکنون سیروس صادقیان و فرشاد اسدی را از تیم ۹۰ ارومیه، اکبر آفاقی را از گل ریحان البرز، علی مغنمیان را از تیم خوشه طلایی ساوه و محمد حسینی از استقلال خوزستان، علی بابایی از سپاهان، ایمان باصفا از پارس جنوبی، ابوالفضل درویش‌وند و بهمن سالاری از شاهین بوشهر و فرشاد بیابانی از گل گهر را حذب کرده است.

هدایت ماشین سازان در فصل آینده لیگ برتر بر عهده وحید بیاتلو، سرمربی فصل گذشته ۹۰ ارومیه است و مالک جدید، هدف این باشگاه برای فصل آینده لیگ برتر را بومی گرایی و جوان گرایی اعلام کرده است.

با وجود اینکه پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه ماشین سازی تبریز از سوی فدراسیون فوتبال بسته شده است، اما این باشگاه خریدهای تابستانی خود را شروع کرده و  به گفته مسئولان تیم، قرارداد هشت نفر از بازیکنان آن نیز به اتمام رسیده است.

تیم فوتبال ماشین سازی تبریز لیگ نوزدهم را با کسب ۳۱ امتیاز با رده یازدهمی به پایان رساند.

  • منبع خبر : ایرنا