معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز، از آماده باش نیروهای خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز در پی گزارش سازمان هواشناسی مبنی بر احتمال بارش‌ها و نزول رحمت الهی خبر داد. محمدرضا قربانیان تبریزی با اعلام این مطلب افزود: به دنبال پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر احتمال بارش از روز سه شنبه، نیروهای […]

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز، از آماده باش نیروهای خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز در پی گزارش سازمان هواشناسی مبنی بر احتمال بارش‌ها و نزول رحمت الهی خبر داد.

محمدرضا قربانیان تبریزی با اعلام این مطلب افزود: به دنبال پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر احتمال بارش از روز سه شنبه، نیروهای خدمات شهری به صورت آماده باش در نقاط حساس شهر مستقر شدند.

وی افزود: علی رغم بارش باران در روز سه شنبه مشکل خاصی در شهر به‌وجود نیامد، با این حال نیروهای خدمات شهری با اولویت استقرار در نقاط حساسی مانند زیرگذرها و محل‌های پر رفت آمد، به صورت آماده باش در این مکان‌ها حضور دارند.   

به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، وی افزود: اتخاذ تصمیمات و تمهیدات لازم در خصوص مواجه با بارش باران و رفع آبگرفتگی‌های احتمالی همواره مورد توجه ستاد معاونت خدمات شهری بوده است.

قربانیان تبریزی خاطرنشان کرد: در این راستا نیروهای خدمات شهری مناطق دهگانه شهرداری تبریز در مواقع بارش، با حضور میدانی در سطح شهر به دنبال رفع سریع مشکلات ناشی از بارش‌ها هستند.

  • منبع خبر : ایسنا