۱۲۰ نفر از زندانیان آذربایجان شرقی به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس آزاد شدند
۱۲۰ نفر از زندانیان آذربایجان شرقی به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس آزاد شدند

به مناسبت هفته دفاع مقدس و در راستای اجرای سیاست های تحولی قوه قضائیه  و دستورات رئیس محترم قوه قضائیه، طی مراسمی با اهدای شاخه گلی ۱۲۰ نفر از زندانیان استان آزاد و برای ۷۵۰ نفر مرخصی اعطا شد. طی مراسمی با حضور رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی و دادستان مرکز استان و تعدادی از […]

به مناسبت هفته دفاع مقدس و در راستای اجرای سیاست های تحولی قوه قضائیه  و دستورات رئیس محترم قوه قضائیه، طی مراسمی با اهدای شاخه گلی ۱۲۰ نفر از زندانیان استان آزاد و برای ۷۵۰ نفر مرخصی اعطا شد.

طی مراسمی با حضور رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی و دادستان مرکز استان و تعدادی از قضات دادگستری استان به مناسبت هفته دفاع مقدس و در راستای اجرای سیاست های تحولی قوه قضائیه و دستورات رئیس محترم قوه قضائیه احکام  آزادی ۱۲۰ نفر از زندانیان زندان مرکزی تبریز اعطا شد.

به نقل از روابط عمومی دادگستری کل آذربایجان شرقی، همچنین در راستای بهره مندی مددجویان از امتیازات تشویقی و نهادهای ارفاقی برای ۷۵۰ نفر از مددجویان مرخصی اعطا شد تا بتوانند در خدمت خانواده های خودشان باشند.

در ادامه این مراسم رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی به همراه دادستان مرکز استان و ۵۲ نفر از قضات دادگستری استان از زندان تبریز بازدید و طی ملاقات چهره به چهره با زندانیان زندان مرکزی تبریز مشکلات و درخواست های یکصد نفر از مددجویان زندان مرکزی تبریز را بررسی و دستورات لازم را صادر کردند.

انتهای پیام