۲۵ درصد ازدواج‌ها در بناب منجر به طلاق می‌شوند
۲۵ درصد ازدواج‌ها در بناب منجر به طلاق می‌شوند

رئیس اداره ثبت احوال بناب گفت: ۲۵ درصد ازدواج‌ها در این شهرستان منجر به طلاق می‌شوند. عبدالرضا اسماعیل نیا در جلسه کارگروه فرهنگی اجتماعی شهرستان، افزود: در شش ماهه نخست امسال، ۵۵۳ مورد ازدواج در شهرستان بناب به ثبت رسیده است که متاسفانه از این تعداد، ۱۴۷ مورد منجر یه طلاق شده است. وی با بیان این‌که […]

رئیس اداره ثبت احوال بناب گفت: ۲۵ درصد ازدواج‌ها در این شهرستان منجر به طلاق می‌شوند.

عبدالرضا اسماعیل نیا در جلسه کارگروه فرهنگی اجتماعی شهرستان، افزود: در شش ماهه نخست امسال، ۵۵۳ مورد ازدواج در شهرستان بناب به ثبت رسیده است که متاسفانه از این تعداد، ۱۴۷ مورد منجر یه طلاق شده است.

وی با بیان این‌که در سال گذشته تعداد ۱۲۶۸ مورد ازدواج در این شهرستان ثبت شده بود، گفت: از این تعداد متاسفانه ۳۳۶ مورد منجر به طلاق شده که ۲۰۹ مورد آن شهری و ۱۲۷ مورد دیگر در روستاها بوده است.

وی میانگین سنی ازدواج مردان و زنان در شهرستان بناب را به ترتیب برای مردان ۲۹ و زنان ۲۳ سال عنوان کرد و افزود: میانگین سنی طلاق مردان در بناب ۳۴ سال و  زنان ۲۹ سال است.

اسماعیلی با بیان این‌که متاسفانه شاهد ازدواج‌های زودهنگام در شهرستان بناب هستیم،  اظهار کرد: در سه ماهه نخست سال جاری هفت مورد طلاق زیر ۱۵ سال در بناب به ثبت رسیده است.

انتهای پیام 

  • منبع خبر : ایسنا