کلاس های درس آذربایجان شرقی از ابتدای آبان ماه حضوری است
کلاس های درس آذربایجان شرقی از ابتدای آبان ماه حضوری است

به گزارش نهال امید مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی گفت: تمهیدات لازم برای بازگشایی مدارس استان از اول مهرماه انجام شده اما دانش‌آموزان از اول آبان ماه در کلاس درس حاضر خواهند شد. جعفر پاشایی اظهار کرد: تاکنون حدود ۸۰ درصد از فرهنگیان استان علیه کرونا واکسینه شده‌اند و واکسیناسیون فرهنگیان طی مدت باقیمانده تا زمان بازگشایی […]

به گزارش نهال امید مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی گفت: تمهیدات لازم برای بازگشایی مدارس استان از اول مهرماه انجام شده اما دانش‌آموزان از اول آبان ماه در کلاس درس حاضر خواهند شد.

جعفر پاشایی اظهار کرد: تاکنون حدود ۸۰ درصد از فرهنگیان استان علیه کرونا واکسینه شده‌اند و واکسیناسیون فرهنگیان طی مدت باقیمانده تا زمان بازگشایی مدارس ادامه می‌یابد.

وی اضافه کرد: اداره‌کل آموزش و پرورش استان اقدامات لازم برای مقابله با شیوع کرونا را قبل از آغاز سال تحصیلی جدید در دستور کار قرار داده است.

به گزارش نهال امید به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی، مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی همچنین با اشاره به لزوم بازسازی برخی از مدارس شهرستان بستان‌آباد بیان کرد: خوشبختانه خیران این زمینه در این شهرستان پیش‌قدم هستند و سعی شده است تا کمبودها و نیازها به صورت اولویت‌دار در این شهرستان شناسایی، و اقدامات اساسی برای رفع آنها انجام شود.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا