کشف بیش از ۶ کیلوگرم هروئین در مرند
کشف بیش از ۶ کیلوگرم هروئین در مرند

فرمانده اننظامی مرند از کشف بیش از شش کیلوگرم موادمخدر هروئین در این شهرستان خبر داد. سرهنگ محمد جلیلیان در تشریح این خبر، اظهار کرد: در پی کسب خبر مبنی بر فعالیت افرادی در قاچاق موادمخدر در سطح شهرستان مرند و شهرستان‌های همجوار، موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر قرار گرفت.  وی افزود: ماموران […]

فرمانده اننظامی مرند از کشف بیش از شش کیلوگرم موادمخدر هروئین در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ محمد جلیلیان در تشریح این خبر، اظهار کرد: در پی کسب خبر مبنی بر فعالیت افرادی در قاچاق موادمخدر در سطح شهرستان مرند و شهرستان‌های همجوار، موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر قرار گرفت. 

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی، متهمان را شناسایی و در یک عملیات مشترک با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، خودروی حامل مواد مخدر را در محور «مرند-تبریز» متوقف کردند. 

وی خاطرنشان کرد: در بازرسی از خودروی این افراد مقدار شش کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر از نوع هروئین کشف و دو نفر قاچاقچی مواد مخدر نیز دستگیر شد. 

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس آذربایجان شرقی، جلیلیان با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی تحویل داده شدند، تاکید کرد: مبارزه با مواد مخدر و اعتیاد از اولویت‌های اصلی پلیس بوده و شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده موارد مشکوک در این خصوص مراتب را در اسرع وقت با شماره‌های ۱۱۰ و ۱۹۷ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام 

  • منبع خبر : ایسنا