هشت سری جهیزیه به نوعروسان کمیته امداد هشترود اهدا شد
هشت سری جهیزیه به نوعروسان کمیته امداد هشترود اهدا شد

 رییس کمیته امداد امام خمینی ره هشترود از اهدای هشت سری جهیزیه به نوعروسان تحت پوشش در این شهرستان خبرداد. شهرام آسیایی روز چهارشنبه به خبرنگاران گفت: این جهیزیه ها به ارزش ۲۰۰ میلیون تومان از محل کمک‌های این نهاد و خیران تهیه و به نوعروسان زیر پوشش اهدا شد.وی با بیان اینکه تمام وسایل […]

 رییس کمیته امداد امام خمینی ره هشترود از اهدای هشت سری جهیزیه به نوعروسان تحت پوشش در این شهرستان خبرداد.

شهرام آسیایی روز چهارشنبه به خبرنگاران گفت: این جهیزیه ها به ارزش ۲۰۰ میلیون تومان از محل کمک‌های این نهاد و خیران تهیه و به نوعروسان زیر پوشش اهدا شد.
وی با بیان اینکه تمام وسایل اهدایی ساخت ایران است  افزود: هر سری جهیزیه شامل یخچال فریزر، ماشین لباسشویی اتوماتیک، اجاق گاز، جاروبرقی، یک دستگاه تلویزیون، یک تخته فرش و لوازم آشپزخانه  است.
وی با تاکید بر ادامه روند اهدای جهیزیه به زوجین مددجو در طول سال گفت: تمام تلاش این نهاد این است با تامین اقلام اولیه زندگی،  بتواند شرایط را برای شروع یک زندگی ساده تسهیل کند.
آسیابی گفت: یکی از اقدامات مهم کمیته امداد ارائه مشاوره پیش از ازدواج، تامین جهیزیه و ارائه تسهیلات مناسب به زوج های جوان تحت پوشش این نهاد است تا زوجین بتوانند راحت تر زندگی مشترک خود را آغاز کنند.
وی با بیان اینکه از اول امسال ۱۴ مورد جهیزیه به نوعروسان اهدا شده است افزود : سال گذشته نیز  ۵۵ مورد جهیزیه از سوی کمیته امداد اهدا شده بود.

  • منبع خبر : ایرنا