مهم‌ترین کار شورای پنجم تبریز تدوین برنامه راهبردی ۵ و ۱۲ ساله بود
مهم‌ترین کار شورای پنجم تبریز تدوین برنامه راهبردی ۵ و ۱۲ ساله بود

عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: از مهم ترین و ماندگارترین اقدامات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تبریز، تدوین برنامه راهبردی پنج ساله و ۱۲ ساله بود. کریم صادق زاده در در آیین بهره برداری از مجتمع مسکونی ۱۲۴ واحدی شهرک اندیشه، اظهار کرد: از همت والای شهردار توانمند متعهد و دلسوز شهرمان تشکر می […]

عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: از مهم ترین و ماندگارترین اقدامات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تبریز، تدوین برنامه راهبردی پنج ساله و ۱۲ ساله بود.

کریم صادق زاده در در آیین بهره برداری از مجتمع مسکونی ۱۲۴ واحدی شهرک اندیشه، اظهار کرد: از همت والای شهردار توانمند متعهد و دلسوز شهرمان تشکر می کنم. عشق و علاقه به مردم و تلاش شبانه روزی از ویژگی های بارز ایرج شهین باهر در چهارسال اخیر بود.

وی با بیان این‌که مهم ترین کار شورای پنجم، برنامه راهبردی پنج ساله و ۱۲ ساله بود، گفت: باید اقدامات مثبت مجموعه مدیریت شهری در چهار سال اخیر بیان شود.

وی تصریح کرد: شرکت خانه سازی پیش ساخته آذربایجان پتانسیل بالایی دارد. مسکن این روزها به کالای لوکس تبدیل شده و حتی اجاره اش در این مملکت سخت شده است.

به نقل از روابط عمومی شهرداری، وی افزود: البته دولت تدابیری اندیشیده است که امیدوارم با سهمیه ای که در حوزه مسکن برای تبریز کسب کردیم شاهد اتفاقات خوب باشیم.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا