مطالبات عقب افتاده پرنسل حوزه بهداشت و درمان در مجلس پیگیری می‌شود
مطالبات عقب افتاده پرنسل حوزه بهداشت و درمان در مجلس پیگیری می‌شود

نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی گفت: مطالبات عقب افتاده پرسنل بهداشت و درمان اعم از کارانه، اضافه کاری، حق ماموریت و کارانه کرونایی از طریق مجلس شورای اسلامی پیگیری می‌شود. سیدحمزه امینی در مراسم بزرگداشت ولادت حضرت محمد مصطفی (ص) و یادبود روز بهورز که در روستای نصیر آباد هشترود برگزار […]

نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی گفت: مطالبات عقب افتاده پرسنل بهداشت و درمان اعم از کارانه، اضافه کاری، حق ماموریت و کارانه کرونایی از طریق مجلس شورای اسلامی پیگیری می‌شود.

سیدحمزه امینی در مراسم بزرگداشت ولادت حضرت محمد مصطفی (ص) و یادبود روز بهورز که در روستای نصیر آباد هشترود برگزار شد، گفت: پیگیری پرداخت مطالبات بازنشستگان کشوری در دستور کار نمایندگان مجلس قرار گرفته است.

وی خاطر نشان کرد: کارکرد پرسنل بهداشت و درمان همیشه ستودنی است اما این بزرگواران در ایام کرونایی از جان مایه گذاشته و در راه دفاع از امنیت و سلامت مردم، شهدای زیادی را تقدیم این کشور کردند لذا نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی نیز باید در راستای پرداخت دیون و مطالبات این عزیزان تلاش خود را بیش از پیش به کار گیرند. 

وی در بخش دیگری از سخنان خود، افزود: عمل شنیع و دور از انسانی  هتک حرمت به استاندار آذربایجان شرقی در مراسم معارفه در هر حال محکوم است و امیدواریم قانون جواب محکمی در این باره داشته باشد.

بر اساس این گزارش؛ از بهورزان روستاهای هشترود، نظرکهریز و چاراویماق تجلیل شد.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا