لزوم تامین زیرساخت‌های شهرک خودروی تبریز
لزوم تامین زیرساخت‌های شهرک خودروی تبریز

رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی گفت: وعده‌هایی در خصوص تامین زیر ساخت‌های شهرک خودروی تبریز داده شده بود که تا به امروز عملی نشده و باید این موضوع هرچه سریعتر بررسی و محقق شود. موسی خلیل الهی روز سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ماه در نشست شورای پیشگیری از وقوع جرم استان در خصوص موضوع انتقال شهرک خودرو […]

رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی گفت: وعده‌هایی در خصوص تامین زیر ساخت‌های شهرک خودروی تبریز داده شده بود که تا به امروز عملی نشده و باید این موضوع هرچه سریعتر بررسی و محقق شود.

موسی خلیل الهی روز سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ماه در نشست شورای پیشگیری از وقوع جرم استان در خصوص موضوع انتقال شهرک خودرو اظهار کرد: بحث خودرو یکی از مشکلات شهر تبریز بوده و یکی از مشاغلی که بر روی امنیت روانی مردم تاثیر گذار بوده، موضوع نمایشگاه های خودرو و اصناف همگن است. 
وی افزود: هدف از ایجاد شهرک خودرو، انتقال هرچه سریعتر به این شهرک بوده، اما با وجود پیگیری های چند سال اخیر این کار محقق نشده است.
رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی ادامه داد: دخالت افراد غیرمرتبط در معاملات شهرک خودرو و ایجاد قیمت‌های کاذب منجر به این شده تا افراد مرتبط نتوانند اقدام به خرید ملک در این شهرک کنند.

به نقل از روابط عمومی اداره دکل دادگستری آذربایجان شرقی، خلیل الهی خاطرنشان کرد: با توجه به این موضوع، تنها افراد مرتبط با صنعت خودرو مجاز به حضور در این شهرک بوده و انجام معاملات توسط افراد غیرمرتبط ممنوع است.
انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا