عوارضی اتوبان تبریز-سهند باید بررسی شود
عوارضی اتوبان تبریز-سهند باید بررسی شود

رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی گفت: عوارضی اتوبان تبریز-سهند باید بررسی شود تا با ایجاد تفاهم معقولی با پیمانکار مربوطه، این عوارضی برداشته شود. محمدحسین فرهنگی در آیین کلنگ زنی پروژه‌ی ایجاد دوربرگردان در کیلومتر ۱۶ آزادراه تبریز – سهند و پارک مولانا در فاز سه شهر سهند اظهار کرد: در خصوص عوارضی اتوبان تبریز- سهند […]

رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی گفت: عوارضی اتوبان تبریز-سهند باید بررسی شود تا با ایجاد تفاهم معقولی با پیمانکار مربوطه، این عوارضی برداشته شود.

محمدحسین فرهنگی در آیین کلنگ زنی پروژه‌ی ایجاد دوربرگردان در کیلومتر ۱۶ آزادراه تبریز – سهند و پارک مولانا در فاز سه شهر سهند اظهار کرد: در خصوص عوارضی اتوبان تبریز- سهند به دنبال تفاهم معقولی با پیمانکار این طرح هستیم و از مسئولان شهرستان سهند و فرماندار محترم اسکو می‌خواهیم که این تفاهم را با پیمانکار طرح، پیگیری کنند.

وی خاطرنشان کرد: در صورت جلب رضایت پیمانکار، رایزینی‌های مربوطه با شرکت مادر تخصصی شهرهای جدید و وزارت راه در تهران انجام خواهد شد تا جایگزینی بر عوارض تعیین شود، اما اگر به هر دلیلی با مبلغ پایین قرار بر اخذ عوارضی شود، در اواسط اتوبان باید نصب شود تا تنها افرادی که به سهند یا بالعکس سفر می‌کنند، عوارضی پرداخت کنند.

فرهنگی در پایان با اشاره به مشکل آب شرب سهند نیز گفت: با تسریع در عملیات عمرانی تسویه خانه شهر سهند این معضل حل خواهد شد.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا