سگ‌های ولگرد تبریز عقیم سازی می‌شوند
سگ‌های ولگرد تبریز عقیم سازی می‌شوند

بر اساس تفاهم‌نامه همکاری‌ بین سازمان کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز و دانشگاه آزاد اسلامی، سگ‌های ولگرد در این شهر عقیم‌سازی می‌شوند. در این تفاهم نامه دو طرف همچنین بر همکاری در دو پروژه بزرگ تبدیل ضایعات شکمبه گاو و گوسفندی به مواد قابل تغذیه دامی و تامین محلی مخصوص نگهداری و تهیه غذای سگهای ولگرد […]

بر اساس تفاهم‌نامه همکاری‌ بین سازمان کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز و دانشگاه آزاد اسلامی، سگ‌های ولگرد در این شهر عقیم‌سازی می‌شوند.

در این تفاهم نامه دو طرف همچنین بر همکاری در دو پروژه بزرگ تبدیل ضایعات شکمبه گاو و گوسفندی به مواد قابل تغذیه دامی و تامین محلی مخصوص نگهداری و تهیه غذای سگهای ولگرد به توافق رسیدند.

در این همکاری مقرر شد شهرداری تبریز نسبت به انتقال سگهای ولگرد به محل مخصوص نگهداری در منطقه ای فنس کشی شده که محل آن نیز مشخص شده، اقدام کند و غذای آن از طریق کشتارگاه تبریز تامین شود و دانشگاه آزاد اسلامی نیز نسبت به عقیم سازی آن ها اقدام کند.

با اجرای این تفاهم‌نامه و تبدیل ضایعات شکمبه به خوراک دام، گام بلندی در خصوص تامین خوراک دام برداشته خواهد شد و ازدیاد و تکثیر سگ های ولگرد در تبریز به کلی برچیده می شود.

به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز؛ این تفاهم‌نامه روز سه شنبه با حضور ایرج شهین باهر شهردار تبریز و عزیز جوانپور رییس دانشگاه آزاد اسلامی تبریز در حضور سازمان های مردم نهاد منعقد شد.

انتهای پیام