سهم ۷۰۰ میلیارد تومانی آذربایجان‌شرقی از اعتبارات محرومیت زدایی
سهم ۷۰۰ میلیارد تومانی آذربایجان‌شرقی از اعتبارات محرومیت زدایی

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی سهم اعتبارات محرومیت زدایی استان را حدود ۷۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: قرار است این اعتبارات در بخش‌هایی مثل راه روستایی، آب و آموزش، بهداشت و آبخیزداری با اولویت پروژه های نیمه تمام توزیع شود. داود بهبودی در حاشیه چهارمین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان در […]

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی سهم اعتبارات محرومیت زدایی استان را حدود ۷۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: قرار است این اعتبارات در بخش‌هایی مثل راه روستایی، آب و آموزش، بهداشت و آبخیزداری با اولویت پروژه های نیمه تمام توزیع شود.

داود بهبودی در حاشیه چهارمین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: در جلسه امروز گزارش عملکردی از جلسات کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده استان در خصوص محلات هدف بازسازی و بازآفرینی شهری، تشکیل دفاتر تسهیل‌گری و جلب مشارکت مردم، توانمندسازی، آموزش و ارتقاء سرمایه اجتماعی ارائه شد که مورد توجه و تقدیر استاندار قرار گرفت.

وی افزود: سال گذشته بیش از ۱۴۰ پروژه را در استان از طریق جلب مشارکت‌های عمومی- خصوصی اجرا کردیم و امسال نیز باید از این ظرفیت‌ها بهره بریم.

وی یادآور شد: با تلاش‌هایی که انجام گرفته پاداش پایان خدمت و خرید مانده مرخصی بازنشستگان سال ۱۳۹۹ دستگاه‌های اجرایی تامین شده که بخشی از دستگاه‌های اجرایی طی هفته گذشته این مطالبات را پرداخت کردند و مابقی هم در ایام آتی و تا پایان مردادماه پرداخت خواهند کرد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی سهم اعتبارات  محرومیت زدایی استان را حدود ۷۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: قرار است این اعتبارات در بخش‌هایی مثل راه روستایی، آب و آموزش، بهداشت و آبخیزداری و غیره با اولویت پروژهای نیمه تمام توزیع شود.

وی گفت: اعتباری در حدود ۶۰۰ میلیون تومان نیز برای آبرسانی سیار واحدهای عشایری در نظر گرفته شده که برای توزیع، در اختیار سازمان امور عشایر قرار می‌گیرد.

به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی، بهبودی ادامه داد: در جلسه امروز مصوبات کارگروه امور زیربنایی نیز در خصوص اصلاح حریم شهرستان ورزقان و احداث یک شهرک گردشگری و ویلایی مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد در مورد پیشنهاد افزایش حریم شهرستان بستان‌آباد به میزان ۴۰ هکتار با رعایت الزامات آمایشی و سایر ملاحظات فنی و تخصصی اقدامات لازم صورت گیرد.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا