راه اندازی سامانه هوشمند شفافیت، اتفاقی بزرگ برای تبریز است
راه اندازی سامانه هوشمند شفافیت، اتفاقی بزرگ برای تبریز است

شهردار تبریز گفت: راه اندازی سامانه هوشمند شفافیت یک اتفاق بزرگ برای شهر تبریز بوده و شاید از یک پروژه یک هزار میلیاردی نیز ارزشمندتر است. ایرج شهین باهر اظهار کرد: بیشترین آسیبی که شورا و شهرداری‌های دوره های قبل دیده بودند از محل عدم شفافیت امور بود و بر این اساس با پیگیری هایی که […]

شهردار تبریز گفت: راه اندازی سامانه هوشمند شفافیت یک اتفاق بزرگ برای شهر تبریز بوده و شاید از یک پروژه یک هزار میلیاردی نیز ارزشمندتر است.

ایرج شهین باهر اظهار کرد: بیشترین آسیبی که شورا و شهرداری‌های دوره های قبل دیده بودند از محل عدم شفافیت امور بود و بر این اساس با پیگیری هایی که شورای پنجم داشت، در این دوره سامانه شفافیت راه اندازی شد.

وی ادامه داد: من در معارفه خود گفتم که برای مبارزه با فساد آمده ام و در این مسیر یا ما فساد کنار می زنیم و یا فساد ما را برکنار می کند. گفتم که ما هیچ مماشاتی نداریم که هم ما بمانیم و هم فساد بماند و البته در این راستا و طی سال های گذشته هزینه های زیادی داده ایم.

وی گفت: همراهی اعضای شورای پنجم کمک کرد تا بمانیم و این کارها را در شهرداری تبریز انجام بدهیم و سامانه شفافیت را راه اندازی کنیم و حالا در اواخر دوره پنجم، شاهد هستیم که این سیستم ها برای اولین بار در کشور با این شکل و حساسیت راه اندازی شده است.

وی افزود: با راه اندازی سامانه شفافیت، تمام اقدامات و اطلاعات اموال و امور شهرداری در اختیار مردم قرار می گیرد. این شفافیت به معنای واقعی است و نه شعاری؛ که فقط بگوییم و از روی موضوع رد شویم و هیچ اتفاقی هم نیفتد.

به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز؛ ایرج شهین باهر عنوان کرد: رونمایی از سامانه شفافیت، از یک پروژه هزار میلیاردی ارزشمندتر است. اثرات این پروژه را تا وقتی که شهرداری وجود داشته باشد، در بدنه مجموعه خواهیم دید. این سامانه موجب می شود تا از هزینه های اضافی، سوءاستفاده و فساد جلوگیری شود و مشکلاتی که باعث بی سرو سامانی می شود، عملا رفع شود.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا