دولتمردان در همه عرصه‌ها سیاست و برنامه روشن و شفاف داشته باشند / شایسته‌سالاری به‌دور ازسهم‌خواهی‌های ستاد انتخاباتی
دولتمردان در همه عرصه‌ها سیاست و برنامه روشن و شفاف داشته باشند / شایسته‌سالاری به‌دور ازسهم‌خواهی‌های ستاد انتخاباتی

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی گفت: دولت و اعضای کابینه باید یکصدا و هماهنگ باشند و با رفع اختلاف نظرها در جلسات کارشناسی، سیاست و برنامه روشن و شفاف در همه عرصه‌ها داشته باشند. حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم در جلسه شورای اداری استان به مناسبت هفته دولت در جوار مزار مطهر شهدای دفاع مقدس […]

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی گفت: دولت و اعضای کابینه باید یکصدا و هماهنگ باشند و با رفع اختلاف نظرها در جلسات کارشناسی، سیاست و برنامه روشن و شفاف در همه عرصه‌ها داشته باشند.

حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم در جلسه شورای اداری استان به مناسبت هفته دولت در جوار مزار مطهر شهدای دفاع مقدس در گلزار شهدای وادی رحمت تبریز با بیان اینکه تمرکز به سه شاخصه جوان، انقلابی و کاربلد در رده‌های مختلف مدیریتی انتظار مردم از دولت است، اظهار داشت: دولت سیزدهم در تمام سطوح باید نماد مسوولیت‌پذیری، نقدپذیری و سعه‌صدر انقلابی در مواجهه با مطالبات مردمی و انتقادات نخبگانی باشد. 

امام جمعه تبریز افزود: امتداد هیات دولت در انتخاب استانداران، فرمانداران و مدیران ارشد و میانی تجلی خواهد یافت، انتظار همگان این است که دولت جوان حزب‌اللهی در رده‌های مختلف مدیریتی براساس شایسته‌سالاری و به‌ دور از سهم‌خواهی‌های ستاد انتخاباتی و قومیتی باشد.

وی با تاکید بر اینکه دولت سیزدهم و مدیران آن باید نماد شفافیت و صداقت باشند، تصریح کرد: پاسخگویی و در دسترس بودن و گفت‌وگوی رو در رو با مردم و در میان گذاشتن کامیابی‌ها و ناکامی‌ها با مردم، اقناع افکار عمومی را در پی خواهد داشت.

آل‌هاشم افزود: پیوست رسانه‌ای و اقناع هنرمندانه افکار عمومی و نخبگانی وظیفه مهم و راهبردی دولت است.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی تاکید کرد: همه دولتمردان باید دست در دست هم، برای رشد و ترقی همه جانبه کشور بکوشند تا زمینه‌ساز تحقق تمدن نوین اسلامی مد نظر مقام معظم رهبری باشند.

وی در ادامه با بیان اینکه هفته دولت، هفته سپاس و قدردانی از دولت مردانی است که در راه خدمت به مردم گام برمی‌دارند، افزود: این هفته که به پاس گرامیداشت یاد و نام دو یار دیرین ملت، دو اسوه خدمتگزاری و تواضع، دو انسان مخلص، شهیدان رجایی و باهنر است که تمام همتشان رفع مشکلات ملت، پیشرفت کشور، بهره‌گیری از نیروهای جوان، رسیدگی به مستمندان و محرومان است.

امام جمعه تبریز خاطرنشان کرد: رجایی و باهنر، دو نام آشنا و دو وجود با برکت و دو انسان مکتبی ـ انقلابی، تا ابد در وجدان امت اسلامی زنده و جاویدانند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : فارس