دستگیری ۱۲ نفر از اراذل و اوباش در تبریز
دستگیری ۱۲ نفر از اراذل و اوباش در تبریز

جانشین فرمانده انتظامی استان از دستگیری ۱۲ نفر اراذل و اوباش در تبریز خبر داد. سردار علی محمدی روز چهارشنبه، سوم شهریور ماه، در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی کسب اخباری مبنی بر اینکه تعدادی از افراد شرور و اوباش در سطح استان و بویژه شهرستان تبریز با استفاده از سلاح گرم و سرد […]

جانشین فرمانده انتظامی استان از دستگیری ۱۲ نفر اراذل و اوباش در تبریز خبر داد.

سردار علی محمدی روز چهارشنبه، سوم شهریور ماه، در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی کسب اخباری مبنی بر اینکه تعدادی از افراد شرور و اوباش در سطح استان و بویژه شهرستان تبریز با استفاده از سلاح گرم و سرد موجب رعب و وحشت شهروندان شده اند،موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی قرار گرفت. 


 وی افزود : با اشرافیت اطلاعاتی و شیوه های پلیسی ۱۲ نفر از اراذل و اوباش شناسایی و دریک عملیات ضربتی پلیس دستگیر که در بازرسی از مخفیگاه متهمان چهار قبضه سلاح گرم و تعدادی سلاح سرد،مقادیری مواد مخدر،مشروبات الکلی و اقلام ممنوعه کشف شد. 


جانشین فرمانده انتظامی استان تاکید کرد: پلیس همواره به صورت شبانه روزی در راستای تامین امنیت مردم عزیز استان با هرگونه هنجار شکنی های اجتماعی توسط اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت عمومی با جدیت برخورد می کند تا امنیت قابل قبولی در سطح استان برقرار شود. 

وی به افراد هنجارشکن و اوباشی که بخواهند با حرکات نامتعارف امنیت و ارامش شهروندان را به مخاطره بیاندازند هشدار داد و گفت: امنیت جامعه و شهروندان خط قرمز پلیس بوده و اجازه نخواهیم داد به امنیت و آرامش جامعه خدشه ای وارد شده و با مخلان امنیت و اراذل و اوباش سخت و قانونی برخورد خواهیم کرد. 


به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، محمدی در پایان ضمن تقدیر از همکاری مردم و آحاد جامعه با پلیس، از  شهروندان درخواست کرد:در صورت اطلاع از هرگونه هنجار شکنی توسط مخلان نظم و امنیت مراتب را در اسرع وقت با شماره تلفن های ۱۱۰ و ۱۹۷ به پلیس گزارش کنند.


انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا