دستگیری عاملان خریدوفروش اموال تاریخی در شهرستان اهر
دستگیری عاملان خریدوفروش اموال تاریخی در شهرستان اهر

فرمانده یگان‌حفاظت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان ‌شرقی از دستگیری عاملان خرید و فروش اموال تاریخی در شهرستان اهر خبر داد. سرهنگ کاظم داداشی ضمن اعلام این خبر گفت: به دنبال گزارشات مردمی مبنی بر انجام خرید و فروش اموال تاریخی حاصل از حفاری غیرمجاز در منزل مسکونی واقع در روستای زردخانه از توابع بخش مرکزی […]

فرمانده یگان‌حفاظت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان ‌شرقی از دستگیری عاملان خرید و فروش اموال تاریخی در شهرستان اهر خبر داد.

سرهنگ کاظم داداشی ضمن اعلام این خبر گفت: به دنبال گزارشات مردمی مبنی بر انجام خرید و فروش اموال تاریخی حاصل از حفاری غیرمجاز در منزل مسکونی واقع در روستای زردخانه از توابع بخش مرکزی شهرستان اهر، طی عملیاتی جامع نیروی یگان‌حفاظت شهرستان با شناسایی محل مورد نظر و حضور در منطقه از ادامه خریدوفروش جلوگیری کرد.

وی ادامه داد: طی این عملیات که با همکاری نیروی انتظامی انجام شد، عاملان خرید و فروش غیرمجاز در محل موردنظر دستگیر و ۱۷ قلمشی کشف و ضبط شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان شرقی؛ داداشی خاطرنشان کرد: هم استانی‌های محترم می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف در حوزه میراث فرهنگی، مراتب را با تماس شماره ۰۹۶۶۲، مرکز پیام یگان‌حفاظت وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کشور، اطلاع دهند.

انتهای پیام 

  • منبع خبر : ایسنا