درخشش ورزشکاران آکواتلون کار آذربایجان شرقی در مسابقات کشوری
درخشش ورزشکاران آکواتلون کار آذربایجان شرقی در مسابقات کشوری

رییس هیات «تری اتلون» آذربایجان شرقی از کسب اولین مدال طلای نونهالان «آکواتلون» ایران و نائب قهرمانی مسابقات کشوری این رشته توسط ورزشکاران این هیات خبر داد. فرامرز رنجکش با اشاره به برگزاری مسابقات «آکواتلون» (دو و میدانی و شنا) بانوان قهرمانی کشور در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید، افزود: این مسابقات […]

رییس هیات «تری اتلون» آذربایجان شرقی از کسب اولین مدال طلای نونهالان «آکواتلون» ایران و نائب قهرمانی مسابقات کشوری این رشته توسط ورزشکاران این هیات خبر داد.

فرامرز رنجکش با اشاره به برگزاری مسابقات «آکواتلون» (دو و میدانی و شنا) بانوان قهرمانی کشور در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید، افزود: این مسابقات با شرکت برترین ورزشکاران این رشته از سراسر کشور و با حضور ۶۵ نفر از هشت استان به میزبانی تهران از سیزدهم تا پانزدهم تیر ماه جاری در تهران برگزار شد.

وی اضافه کرد: در این رقابت ها، تیم «آکواتلون»آذربایجان شرقی، متشکل از ۱۳ ورزشکار اعزامی به مربیگری خانم مریم اسد زاده و شیما فرزانه و سرپرستی خودم، موفق به کسب عناوین بسیار چشمگیر در چند ساله اخیر در حوزه دوگانه بانوان آذربایجان شرقی شد.

رنجکش در خصوص کیفیت برگزاری این مسابقات گفت: این مسابقات با تلاش وصف ناپذیر ورزشکاران دختر آذربایجان شرقی با کسب یک مدال طلای انفرادی توسط نازنین زهرا دهقانی در رده نونهالان و مقام دوم تیمی نونهالان، متشکل از نازنین زهرا دهقانی، یاسمین کرم پور، عسل جهانباشی) و سوم تیمی نوجوانان و جوانان، متشکل از سحر حلالی، صنم مستوفی، طناز حسینی، مارینا محرمی، مبینا محمدی، رها فرزاد اصل) و نیز مقام سوم تیمی بزرگسالان و امید با ترکیب مائده حسین پور، مهدیس حیدرزاده و کوثر زینی زاده) به کار خود پایان داد. 

وی عنوان داشت: سطح این مسابقات با توجه به ورزشکاران شرکت کننده در آن، بالا بود و با تلاش های شبانه روزی مربیان بانوان و برنامه ریزی های انجام شده و همچنین تلاش و پشتکار دختران ورزشکار آذربایجان شرقی توانستیم با دست پر به استان بازگردیم.

وی تاکید کرد: امیدوارم شرکت در این مسابقات و کسب مقام های برتر باعث افزایش روحیه تیم و آمادگی کامل برای شرکت در مسابقات پیش رو باشد.

  • منبع خبر : ایرنا