جریمه ۲۸۰ میلیون ریالی یک واحد پخش روغن نباتی
جریمه ۲۸۰ میلیون ریالی یک واحد پخش روغن نباتی

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی از جریمه ۲۸۰ میلیون ریالی یکی از واحدهای پخش به دلیل عرضه خارج ازشبکه روغن نباتی خبر داد. یوسف پایدار با تأکید بر تداوم اقدامات نظارتی با استفاده از ظرفیت های موجود در سامانه های جامع انبار و جامع تجارت، گفت: با برنامه ریزی […]

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی از جریمه ۲۸۰ میلیون ریالی یکی از واحدهای پخش به دلیل عرضه خارج ازشبکه روغن نباتی خبر داد.

یوسف پایدار با تأکید بر تداوم اقدامات نظارتی با استفاده از ظرفیت های موجود در سامانه های جامع انبار و جامع تجارت، گفت: با برنامه ریزی های انجام شده رصد سیستمی فعالین تجاری در این سامانه ها بالاخص در بخش عمده فروشی و شرکتهای پخش کالاهای اساسی مشمول ثبت در سامانه ها با جدیت دنبال می شود.

وی افزود: در فرایند بازرسی های میدانی و سیستمی از واحدهای پخش ، به دلیل تخلف عرضه خارج از شبکه ۱۰۰۰کیلوگرم روغن نباتی در احجام مختلف، پرونده تخلفاتی برای این واحد تشکیل و پس از طی مراحل قانونی رسیدگی، رای قطعی و جریمه به میزان ۲۸۰ میلیون ریال صادر شده است.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت استان، تصریح کرد: اقدامات نظارتی این سازمان در راستای صیانت از حقوق مصرف کنندگان همچنان با جدیت و با استفاده از توان و ظرفیت کلیه دستگاه‌های نظارتی استانی در حال پیگیری بوده و با متخلفان وفق قوانین و مقررات به شدت برخورد خواهد شد.

  به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی؛ وی از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی اعم از گرانفروشی، کم فروشی، احتکار، عدم درج قیمت و عدم صدور فاکتور، شکایات و گزارش های خود را از طریق تلفن گویای ۱۲۴ ستاد خبری اعلام نمایند.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا