ثبت اطلاعات فعالیت واحدهای تولیدی و توزیعی در مقاطع فولادی در سامانه جامع تجارت الزامی است
ثبت اطلاعات فعالیت واحدهای تولیدی و توزیعی در مقاطع فولادی در سامانه جامع تجارت الزامی است

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با اشاره به ابلاغیه سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان از الزامی بودن ثبت اطلاعات فعالیت واحدهای تولیدی و توزیعی در مقاطع فولادی در سامانه جامع تجارت خبر داد. یوسف پایدار با تأکید برتداوم نظارت های برنامه محور براساس اولویت های کالایی، گفت: […]

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با اشاره به ابلاغیه سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان از الزامی بودن ثبت اطلاعات فعالیت واحدهای تولیدی و توزیعی در مقاطع فولادی در سامانه جامع تجارت خبر داد.

یوسف پایدار با تأکید برتداوم نظارت های برنامه محور براساس اولویت های کالایی، گفت: با توجه به تأکید ویژه مقام عالی وزارت مبنی بر لزوم ثبت اطلاعات تولیدکنندگان و توزیع کنندگان مقاطع فولادی اعم از انواع ورق فولادی (گرم، سرد، قلع اندود، گالوانیزه، رنگی و …)، تیرآهن، میلگرد، مفتول، کلاف، نبشی و ناودانی، موضوع ثبت اطلاعات محصولات یاد شده در سامانه جامع تجارت با جدیت دنبال خواهد شد.

وی با اشاره به مصوبات کار گروه تنظیم بازار در راستای تسریع شفافیت زنجیره تامین کالاهای بورسی (سیمان، فولاد، پتروشیمی و …) در سامانه جامع تجارت و رصد پذیر نمودن این کالاها، افزود : همچنین علاوه بر داشتن کد بورسی، ارائه کد نقش در سامانه تجارت الزامی می باشد و در صورت عدم ثبت اطلاعات به منزله عرضه خارج از شبکه تلقی و از طریق مجاری ذیربط مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.

به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی؛ وی ادامه داد: تمامی واحدهای تولیدی، توزیعی، عمده فروش و خرده فروش مستقر در استان تا تاریخ بیستم مهرماه نسبت به تکمیل کلیه اطلاعات درخواستی در سامانه (شامل دریافت کد نقش، خرید، فروش، موجودی انبار و …) اقدام کنند.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا