تکذیب هواپیماربایی/هواپیما پس از سوختگیری به اوکراین رفته است
تکذیب هواپیماربایی/هواپیما پس از سوختگیری به اوکراین رفته است

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری موضوع ربایش هواپیمای اوکراینی را تکذیب و اعلام کرد: مستندات حرکت این هواپیما از فرودگاه مشهد و فرود آن در فرودگاه کیف را منتشر می‌کنیم. «محمد حسن ذیبخش» افزود: هواپیمای اوکراینی روز گذشته بعد از حرکت از فرودگاه کابل در فرودگاه مشهد سوختگیری کرده و از فرودگاه مشهد به سمت کیف پایتخت […]

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری موضوع ربایش هواپیمای اوکراینی را تکذیب و اعلام کرد: مستندات حرکت این هواپیما از فرودگاه مشهد و فرود آن در فرودگاه کیف را منتشر می‌کنیم.

«محمد حسن ذیبخش» افزود: هواپیمای اوکراینی روز گذشته بعد از حرکت از فرودگاه کابل در فرودگاه مشهد سوختگیری کرده و از فرودگاه مشهد به سمت کیف پایتخت اوکراین حرکت کرده است.

سخنگوی سازمان هواپیمایی ادامه داد: این هواپیما شب گذشته ساعت ۲۱ و ۵۰ دقیقه به وقت تهران در فرودگاه شهر کیف به زمین نشسته است.  

وی گفت: موضوع ربایش هواپیما از طرف سازمان هواپیمایی کشوری تکذیب می‌شود.

به گفته ذیبخش مستندات فرود این هواپیما در فرودگاه شهر کیف موجود است و تا چند دقیقه دیگر از سوی سازمان هواپیمایی منتشر خواهد شد.

، برخی رسانه های خارجی به نقل از معاون وزیر امور خارجه اوکراین مدعی شده بودند که این هواپیمای اوکراینی ربوده شده و به ایران منتقل شده است.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایرنا