تمرینات ماشین‌سازی یک هفته تعطیل شد
تمرینات ماشین‌سازی یک هفته تعطیل شد

تمرینات تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز به دلیل تعطیلات نیم فصل لیگ برتر، با نظر رسول خطیبی به مدت یک هفته تعطیل شد.

پس از برگزاری بازی معوق هفته یازدهم لیگ برتر تیم فوتبال ماشین سازی مقابل گل گهر سیرجان، بازیکنان این تیم تا پایان هفته جاری به استراحت می پردازند تا دور جدید تمرینات خود برای شروع نیم فصل دوم را از پنجشنبه هفته جاری آغاز کنند.

رسول خطیبی سرمربی سبزپوشان آذربایجان همچنین طی نامه ای به مدیرعامل باشگاه در خصوص برنامه های نیم فصل دوم، برگزاری اردوی تدارکاتی و تقویت نقاط ضعف تیم و نیز مشخص شدن وضعیت پنجره نقل و انتقالاتی را خواستار شده است.

اعضای هیات مدیره باشگاه ماشین سازی تبریز نیز طی پیامی ضمن قدردانی از تلاش‌ها و زحمات رسول خطیبی و اعضای کادرفنی و بازیکنان تیم در نیم فصل اول لیگ‌برتر، ابراز امیدواری کرده اند راه پرفراز و نشیب لیگ برتر را تا پایان فصل جاری با تلاش های مجدانه اعضای باشگاه ادامه دهند.

در این پیام آمده است: از کلیه تلاش‌ها و زحمات بازیکنان غیرتمند، سرمربی، مربیان و کادر تلاشگر پزشکی و نیروهای زحمتکش تدارکاتی و کارکنان با مسئولیت باشگاه که در طول نیم فصل اول نتایج مطلوبی را کسب کرده و با توجه به برخی مشکلات، توانستند آبرومند ظاهر شوند، صمیمانه تشکر و قدردانی می‌شود.

به گزارش نهال امید، تیم فوتبال ماشین سازی تبریز امسال با میانگین سنی ۲۴ سال به عنوان دومین تیم جوان لیگ برتر با کسب ۲۲ امتیاز در رده نهم جدول رده بندی قرار دارد که کسب این نتایج با نفرات جوان و کادرفنی بومی در ابتدای فصل دور از ذهن بود.

این تیم در هفته ۱۷ لیگ برتر قرار است در تبریز از سپاهان اصفهان میزبانی کند که زمان دقیق این بازی هنوز مشخص نشده است اما بنا بر اخبار غیر موثق بازی های نیم فصل دوم از ۵ بهمن ماه شروع می شود.

  • منبع خبر : ایرنا