تداوم واکسیناسیون کرونایی آذربایجان شرقی از روز جمعه
تداوم واکسیناسیون کرونایی آذربایجان شرقی از روز جمعه

مدیر گروه پیشگیری از بیماری‌های واگیر دانشگاه علوم پزشکی تبریز از تداوم واکسیناسیون کرونایی آذربایجان شرقی در مراکز تجمعیتی تبریز و سایر شهرستان‌ها از فردا جمعه، پنجم شهریورماه خبر داد. دکتر سیمین خیاط زاده پنجشنبه شب، چهارم شهریورماه، در گفت‌وگوی خبری، با بیان این‌که تعداد موارد مثبت آزمایش‌های کرونا در استان، روزانه به ۱۲۰۰ نفر […]

مدیر گروه پیشگیری از بیماری‌های واگیر دانشگاه علوم پزشکی تبریز از تداوم واکسیناسیون کرونایی آذربایجان شرقی در مراکز تجمعیتی تبریز و سایر شهرستان‌ها از فردا جمعه، پنجم شهریورماه خبر داد.

دکتر سیمین خیاط زاده پنجشنبه شب، چهارم شهریورماه، در گفت‌وگوی خبری، با بیان این‌که تعداد موارد مثبت آزمایش‌های کرونا در استان، روزانه به ۱۲۰۰ نفر رسیده است، اظهار کرد: اگر ظرفیت انجام تست‌های کرونایی در استان بالاتر بود، قطعا تعداد موارد مثبت از این عدد بیشتر می‌شد.

وی با اشاره به افزایش روند بیماری کرونا در استان، تاکید کرد: هم‌چنان از مردم خواهشمندیم و انتظار داریم تا فاصله گذاری‌ اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی را حتما رعایت کنند.

وق متذکر شد: متاسفانه دیده می‌شود، برخی افرادی که یک و یا دو دوز واکسن کرونا دریافت کرده‌اند، فکر می‌کنند که بدنشان ۱۰۰ درصد ایمن شده و از رعایت پروتکل‌های بهداشتی خودداری می‌کنند، در حالی که با وجود تاثیر واکسن بر جلوگیری از ابتلای شدید به بیماری، هیچ واکسنی تاکنون ایمنی ۱۰۰ درصدی در برابر کرونا نداشته است.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا