تاکید دادستان تبریز بر ضرورت رفع نواقص آزادراه سهند-تبریز
تاکید دادستان تبریز بر ضرورت رفع نواقص آزادراه سهند-تبریز

دادستان تبریز گفت: باید هرچه سریعتر نواقص پروژه آزادراه سهند-تبریزاز جمله تابلوهای هشداردهنده راهنمایی و رانندگی در طول مسیر نصب شود. بابک محبوب علیلو از آزاد راه سهند-تبریز بازدید و در جریان روند پیشرفت پروژه آزادراه سهند-تبریز و اقدامات در حال اجرا و نواقص پروژه قرار گرفت. وی در حضور مدیرکل اداره راهداری و حمل و نقل […]

دادستان تبریز گفت: باید هرچه سریعتر نواقص پروژه آزادراه سهند-تبریزاز جمله تابلوهای هشداردهنده راهنمایی و رانندگی در طول مسیر نصب شود.

بابک محبوب علیلو از آزاد راه سهند-تبریز بازدید و در جریان روند پیشرفت پروژه آزادراه سهند-تبریز و اقدامات در حال اجرا و نواقص پروژه قرار گرفت.

وی در حضور مدیرکل اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان شرقی و پیمانکار پروژه،  ضمن تاکید بر پیگیری رفع نواقصات آزادراه، خاطرنشان کرد: روکش دوم آسفالت مسیر که قسمتی از آن اجرا شده است، تکمیل شده و اقدام‌های لازم برای تامین روشنایی آزاد راه انجام شود.

وی با اشاره به لزوم صیانت از آزاد راه افزود: در اجرای ماده شش قانون ایمنی راه‌ها و راه‌آهن، به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اجازه داده شده است که در صورت مشاهده مواردی از قبیل ساخت و سازهای غیر مجاز، تغییر کاربری برای رفع آن اقدام شود.

علیلو اضافه کرد: دادستانی در راستای حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم در بحث صیانت از حریم آزادراه، دستورهای قضایی لازم را صادر خواهد کرد.

به نقل از روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب تبریز، وی در پاسخ به نگرانی‌های سرمایه گذار این طرح، بیان کرد: از جمله مهمترین اولویت‌های ما در دادگستری کل آذربایجان شرقی  هم دغدغه و حساسیت ویژه دکتر خلیل الهی و هم بنده، حمایت از سرمایه گذار در حوزه راهسازی و سایر حوزه‌ها است.

انتهای پیام 

  • منبع خبر : ایسنا