تأمین نظم و امنیت بزرگترین دستاورد نیروی انتظامی است
تأمین نظم و امنیت بزرگترین دستاورد نیروی انتظامی است

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این‌که امنیت پایدار، عامل اصلی توسعه است، گفت: تأمین نظم و امنیت بزرگترین دستاورد نیروی انتظامی است.  محمدرضا پورمحمدی در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی آذربایجان‌شرقی، ضمن قدردانی از تلاش‌ها و خدمات شبانه‌روزی کارکنان نیروی انتظامی در راستای استقرار نظم و امنیت در استان، اظهار کرد: انسجام و هماهنگی نیروهای […]

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این‌که امنیت پایدار، عامل اصلی توسعه است، گفت: تأمین نظم و امنیت بزرگترین دستاورد نیروی انتظامی است.

 محمدرضا پورمحمدی در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی آذربایجان‌شرقی، ضمن قدردانی از تلاش‌ها و خدمات شبانه‌روزی کارکنان نیروی انتظامی در راستای استقرار نظم و امنیت در استان، اظهار کرد: انسجام و هماهنگی نیروهای نظامی و انتظامی و همراهی دستگاه‌های اجرایی، فرصت بی‌بدیلی برای توسعه و پیشرفت استان است.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی در تمامی صحنه‌ها و روزهای سخت و دشوار در کنار مردم بوده و امنیت فیزیکی و روانی جامعه مدیون حضور فعال و پرتلاش نیروی انتظامی است.

ناجا از هیچ تلاشی برای تامین امنیت فروگذار نمی‌کند

فرمانده نیروی انتظامی آذربایجان شرقی نیز در این دیدار از حمایت‌های مدیریت ارشد استان از فعالیت‌های ناجا قدردانی کرد و گفت: مردم آذربایجان‌شرقی همواره حامی و پشتیبان نیروی انتظامی بوده‌اند.

سردار حسین عبدی افزود: نیروی انتظامی در کنار سایر نیروهای نظامی و امنیتی برای تأمین نظم و امنیت در استان و آرامش مردم از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا