بیش از ۵۰ درصد جایگاه‌های سوخت آذربایجان‌شرقی وارد مدار شدند
بیش از ۵۰ درصد جایگاه‌های سوخت آذربایجان‌شرقی وارد مدار شدند

شرکت پخش فرآورده‌های نفتی آذربایجان‌شرقی اعلام کرد که د اختلال در سوخت‌گیری بیش از ۵۰ درصد جایگاه‌های سوخت استان برطرف شده و آنها به مدار فعالیت بازگشتند. در حال حاضر ۸۵ جایگاه سوخت از مجموع ۱۷۱ جایگاه سوخت موجود در آذربایجان شرقی فعال هستند و مردم می‌توانند با کارت هوشمند، سوخت گیری سهمیه‌ای را انجام دهند. این […]

شرکت پخش فرآورده‌های نفتی آذربایجان‌شرقی اعلام کرد که د اختلال در سوخت‌گیری بیش از ۵۰ درصد جایگاه‌های سوخت استان برطرف شده و آنها به مدار فعالیت بازگشتند.

در حال حاضر ۸۵ جایگاه سوخت از مجموع ۱۷۱ جایگاه سوخت موجود در آذربایجان شرقی فعال هستند و مردم می‌توانند با کارت هوشمند، سوخت گیری سهمیه‌ای را انجام دهند.

این گزارش حاکی است که سوخت‌گیری با استفاده از کارت هوشمند سوخت در  ۸۶ جایگاه دیگر استان نیز امروز و فردا فعال خواهد شد تا شهروندان بتوانند از سهمیه خود استفاده کنند.

این شرکت با اشاره به زمان بر بودن حل مشکل عرضه سوخت سهمیه‌ای در جایگاه ها، علت آن را مراجعه کارشناسان فنی به تک تک بیش از ۲ هزار و ۵۶۰ نازل سوخت و رفع ایراد آن‌ها اعلام کرده است.

سامانه هوشمند سوخت در آذربایجان شرقی همزمان سراسر کشور پس از حمله سایبری  از ساعت ۱۱ صبح سه شنبه هفته قبل دچار اختلال شده است.

به نقل از شرکت پخش فرآورده های نفتی استان، بنا به اعلام شرکت پخش فراوده های نفتی آذربایجان شرقی، روزانه ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار لیتر بنزین و ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار لیتر گازوئیل در آذربایجان شرقی مصرف می‌شود.

انتهای پیام