بهره برداری از کارگاه بسته بندی گیاهان دارویی و دمنوش‌های گیاهی در روستای هفت چشمه آذرشهر
بهره برداری از کارگاه بسته بندی گیاهان دارویی و دمنوش‌های گیاهی در روستای هفت چشمه آذرشهر

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آذرشهر از بهره برداری از کارگاه بسته بندی گیاهان دارویی و دمنوش‌های گیاهی در روستای هفت چشمه از توابع شهرستان آذرشهر با حضور فرماندارشهرستان، معاون فرماندار و بخشدار مرکزی آن خبر داد. حسن علیوند ضمن اعلام این خبر گفت: این طرح با ظرفیت تولید ۱۰۰ تن سالانه در سطح زیر بنایی حدود […]

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آذرشهر از بهره برداری از کارگاه بسته بندی گیاهان دارویی و دمنوش‌های گیاهی در روستای هفت چشمه از توابع شهرستان آذرشهر با حضور فرماندارشهرستان، معاون فرماندار و بخشدار مرکزی آن خبر داد.

حسن علیوند ضمن اعلام این خبر گفت: این طرح با ظرفیت تولید ۱۰۰ تن سالانه در سطح زیر بنایی حدود ۱۰۰۰ مترمربع با سرمایه ثابت ۱۸ هزار میلیون ریال با همکاری یک شرکت دانش بنیان فعالیت خود را آغاز می‌کند.

وی به ظرفیت‌های خوب شهرستان آذرشهر در تولید انواع محصولات اشاره کرد و افزود: شاهدی هستیم که تولیدات شهرستان به صورت فله ای به برخی کشورها صادر و در آن جا بسته بندی می‌شود؛ این در شرایطی است که کشور مجبور می‌شود برخی محصولات را در بسته بندی مناسب از خارج وارد کند.

به نقل از  روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان، زاهد محمودی فرماندار شهرستان آذرشهر نیز طی سخنانی به هدایت ظرفیت‌های بالقوه شهرستان به سمت تولید اشاره کرد و نقش سازنده برخی نهادها به ویژه جهاد کشاورزی را سازنده ارزیابی کرد و گفت: مسئولان در حد توان، تلاش دارند موانع تولید را برطرف کنند.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا